• In English
 • Уряд прийняв рішення про виділення коштів для завершення у 2016 році будівництва гідротехнічної споруди на Північно-Кримському каналі. Рішення прийняте для завершення будівництва капітальної споруди на Північно-Кримському каналі у Херсонській області з облаштуванням вузла водообміну. Також це сприятиме ефективному використанню залишку коштів Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, який утворився станом на 1 січня 2016 року. В цілому документом передбачено виділення Держводагентству 15640,0 тис. грн.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 11 жовтня 2016 р. № 738-р

  Київ

  Про виділення коштів для завершення у 2016 році
  будівництва гідротехнічної споруди на
  Північно-Кримському каналі

  1. Виділити Міністерству екології та природних ресурсів (для Державного агентства водних ресурсів) кошти у сумі 15640 тис. гривень за рахунок залишку коштів Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, який утворився станом на 1 січня 2016 р., для завершення у 2016 році будівництва гідротехнічної споруди на Північно-Кримському каналі.

  2. Державному агентству водних ресурсів забезпечити:

  використання виділених згідно з цим розпорядженням коштів відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь, в тому числі в басейні р. Тиса у Закарпатській області, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. № 137 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 14, ст. 575);

  подання до 20 січня 2017 р. Міністерству екології та природних ресурсів та Міністерству фінансів звіту про використання бюджетних коштів.

  3. Міністерству фінансів внести відповідні зміни до розпису державного бюджету.

  4. Державній казначейській службі перерахувати Міністерству екології та природних ресурсів кошти, виділені відповідно до цього розпорядження.

  Прем’єр-міністр України                                                               В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75