• In English
 • Уряд прийняв рішення про запровадження спрощеного порядку оформлення віз громадянам КНР для в'їзду в Україну. Громадяни Китаю, які в'їжджають в Україну з діловою або туристичною метою, зможуть оформлювати візи у пунктах пропуску через державний кордон України у міжнародних аеропортах "Бориспіль" та "Одеса". Рішення Уряду сприятиме значній активізації двосторонніх зв'язків з КНР, оскільки ця країна є одним з важливих торговельних партнерів України. Також це матиме позитивний вплив і на розвиток туристичної галузі та сприятиме залученню в економіку України іноземних інвестицій.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 27 вересня 2016 р. № 676

  Київ

  Про оформлення віз у пунктах пропуску через
  державний кордон у міжнародних
  аеропортах “Бориспіль” та “Одеса” для громадян
  Китайської Народної Республіки, які в’їжджають
  в Україну з діловою або туристичною метою  З метою всебічного розвитку українсько-китайських взаємовідносин Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Запровадити з 1 жовтня 2016 р. оформлення у пунктах пропуску через державний кордон у міжнародних аеропортах “Бориспіль” та  “Одеса” разових віз строком дії до 15 днів громадянам Китайської Народної Республіки на підставі документів, що підтверджують діловий або туристичний характер поїздки.

  2. Установити, що за оформлення віз, зазначених у пункті 1 цієї постанови, справляється консульський збір у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  3. Міністерству закордонних справ та заінтересованим центральним органам виконавчої влади вжити заходів, що випливають з цієї постанови.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 74