• In English
 • Уряд посилює соціальний захист застрахованих осіб. Зокрема, внесеними змінами буде врегульовано питання отримання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованими особами, які фактично проживають на підконтрольній Україні території. Йдеться про осіб, які перебувають (перебували) у трудових відносинах з бюджетними установами підприємствами та організаціями, що також переміщені на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі, але які не забезпечили провадження своєї діяльності. Як приклад, Слов'яносербська та Краснодонська районні державні адміністрації Луганської області перемістилися, але не провадять свою діяльність та не можуть надати робочим органам Фонду соціального страхування України заяви-розрахунки на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам, оскільки не мають відкритих рахунків у банківських установах. Згідно з прийнятою постановою застраховані особи зможуть отримувати матеріальне забезпечення та соціальні послуги.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 14 вересня 2016 р. № 634

  Київ

  Про внесення змін до пункту 11
  постанови Кабінету Міністрів України
   від 1 жовтня 2014 р. № 531

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 531 “Про особливості реалізації прав деяких категорій осіб на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 84, ст. 2372; 2015 р., № 55, ст. 1800), виклавши його в такій редакції:

  “11. Установити, що дія цієї постанови поширюється на застрахованих осіб, фактичне місце проживання яких знаходиться в населених пунктах, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, та які перебувають (перебували) у трудових відносинах із:

  підприємствами, установами, організаціями чи фізичними особами, що зареєстровані на тимчасово окупованій території України, в районі проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях або в зоні надзвичайної ситуації;

  бюджетними установами, підприємствами та організаціями, що належать до сфери їх управління, які переміщені з населених пунктів, на території яких органи державної влади не здійснюють свої повноваження, в населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі, та відомості щодо зміни їх місцезнаходження внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, але які не забезпечили провадження своєї діяльності.”.

  Прем’єр-міністр України                                                           В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73