Уряд затвердив план комплектування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту слухачами від органів державної влади. Передбачається підвищення кваліфікації керівного складу та фахівців органів державної влади, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту. Відповідно до зазначеного плану у період з 1 вересня 2016 р. по 31 грудня 2017 р. на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту двотижневе навчання з питань цивільного захисту повинні пройти 528 працівників органів державної влади. Реалізація документа дозволить забезпечити належний рівень готовності органів державної влади, підпорядкованих їм сил і засобів до дій, спрямованих на запобігання і реагування на надзвичайні ситуації.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 серпня 2016 р. № 611-р

Київ

Про затвердження плану комплектування Інституту
державного управління у сфері цивільного захисту слухачами
з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких
пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань
цивільного захисту, на період з 1 вересня 2016 р.
по 31
 грудня 2017 року

1. Затвердити план комплектування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на період з 1 вересня 2016 р. по 31 грудня 2017 р., що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади забезпечити відрядження слухачів до Інституту державного управління у сфері цивільного захисту у строки, визначені в плані, що затверджений цим розпорядженням.

Прем’єр-міністр України                                                В. ГРОЙСМАН

Інд. 75

 

План, що додається: