• In English
 • Уряд виділив 31,2 млн. гривень для фінансування у 2016 році частки української сторони у реалізації спільного з Урядом Японії проекту реконструкції Бортницької станції аерації у м. Києві. Кошти будуть направленні на фінансування будівництва п'ятого пускового комплексу першої черги проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 27 липня 2016 р. № 487

  Київ

  Про виділення коштів у 2016 році для реалізації проекту
  “Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і
  будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів
  Бортницької станції аерації”


  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виділити Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства кошти у сумі 32 056,623 тис. гривень за рахунок залишку коштів Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, який утворився на 1 січня 2016 р., для фінансування у 2016 році будівництва п’ятого пускового комплексу першої черги проекту “Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації” (далі — бюджетні кошти).

  2. Установити, що головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, а розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня визначений Київською міською державною адміністрацією її структурний підрозділ з питань житлово-комунального господарства.

  3. На часткову зміну пункту 6 Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 p., № 52, ст. 2374; 2011 р., № 79, ст. 2909), дозволити розпоряднику бюджетних коштів нижчого рівня спрямувати бюджетні кошти визначеному ним у встановленому порядку одержувачу бюджетних коштів на безповоротній основі незалежно від форми власності за умови, що основні засоби, створені як результат виконаних робіт, залишаться у власності територіальної громади м. Києва і щодо них не будуть прийняті рішення, наслідком яких може бути відчуження їх із власності територіальної громади.

  4. Забезпечити:

  1) Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства:

  здійснення передбачених цією постановою природоохоронних заходів відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 p., № 52, ст. 2374);

  подання до 20 січня 2017 р. Міністерству фінансів, Міністерству економічного розвитку і торгівлі та Державній казначейській службі звіту про використання бюджетних коштів;

  2) Міністерству фінансів — відкриття у разі потреби нової бюджетної програми та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 37