Уряд прийняв рішення про створення Національного репозитарію академічних текстів - електронна база, що міститиме тексти дисертацій, інших наукових робіт, робіт здобувачів вищої освіти. Документом передбачено, що протягом трьох місяців із дня прийняття розпорядження Міністерство освіти і науки України має розробити план заходів щодо створення та введення в експлуатацію репозитарію, а також відповідне положення про нього. Створення репозитарію допоможе автоматизувати процес виявлення академічного плагіату. Витрати, пов'язані зі створенням та введенням в експлуатацію Національного репозитарію академічних текстів будуть здійснюватися в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2016 та наступні роки.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 липня 2016 р. № 504-р

Київ

Про створення Національного репозитарію

академічних текстів

1. Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо створення Національного репозитарію академічних текстів — електронної бази, що міститиме тексти дисертацій, інших наукових робіт, робіт здобувачів вищої освіти.

2. Міністерству освіти і науки протягом трьох місяців:

розробити та затвердити план заходів щодо створення та введення в експлуатацію Національного репозитарію академічних текстів;

розробити та подати в установленому порядку на затвердження Кабінету Міністрів України положення про Національний репозитарій академічних текстів;

здійснити фінансування створення та введення в експлуатацію Національного репозитарію академічних текстів в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2016 та наступні роки.

Прем’єр-міністр України                                                                В. ГРОЙСМАН

Інд. 73