• In English
 • Уряд встановив вимоги до суб'єктів господарювання, що мають намір провадити діяльність із поводження з небезпечними відходами. Рішення Уряду спрямоване на встановлення вичерпного переліку документів, які додаються до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, а також визначення вичерпного переліку організаційних, кадрових, технологічних вимог, обов'язкових для виконання під час провадження зазначеної діяльності. Прийняття акта встановлює прозорі вимоги ведення бізнесу у цій сфері.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 13 липня 2016 р. № 446

  Київ

  Про затвердження Ліцензійних умов
  провадження господарської діяльності
  з поводження з небезпечними відходами

  Відповідно до пункту 14 частини першої статті 7, абзацу першого частини другої статті 9 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, що додаються.

  2.  Установити, що строк, протягом якого ліцензіати, які мають ліцензії  на провадження господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами і на поводження з особливо небезпечними речовинами та небезпечними відходами, подають до органу ліцензування документи та відомості, визначені частиною третьою статті 15 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності”, становить два місяці з дня опублікування цієї постанови.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

                      В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 75  Ліцензійні умови, що додаються: