• In English
 • Внесено зміни до Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій в частині купівлі фізичними особами іноземної валюти у готівковій формі. Постанову Уряду прийнято з метою приведення Порядку у відповідність до норм законодавства. Зокрема, розширено коло суб'єктів збору (зокрема, банки замінено на уповноважені банки, інші фінансові установи та національний оператор поштового зв'язку) на обов'язкове державне пенсійне страхування при купівлі іноземної валюти фізичними особами в готівковій формі. Також змінено назву органу, який проводить державну реєстрацію автомобілів в Україні (з підрозділів Державтоінспекції МВС на територіальні органи з надання сервісних послуг МВС).


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 1 липня 2016 р. № 397

  Київ

  Про внесення змін до Порядку сплати збору
  на обов’язкове державне пенсійне страхування
  з окремих видів господарських операцій

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 р. № 1740 (Офіційний вісник України, 1998 р., № 44, ст. 1632; 1999 р., № 7, ст. 234, № 34, ст. 1778; 2005 р., № 13, ст. 668, № 37, ст. 2284; 2013 р., № 5, ст. 160; 2014 р., № 54, ст. 1445; 2015 р., № 44, ст. 1378), зміни, що додаються.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73

   

      

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 1 липня 2016 р. № 397

  ЗМІНИ,
  що вносяться до Порядку сплати збору на
  обов’язкове державне пенсійне страхування
  з окремих видів господарських операцій


  1. В абзаці першому пункту 12 і пункті 15 слова “в підрозділах Державтоінспекції МВС” замінити словами “в територіальних органах з надання сервісних послуг МВС”.

  2. У пункті 14 слова “Органи державтоінспекції” замінити словами “Територіальні органи з надання сервісних послуг МВС”.

  3. Абзац перший пункту 19 викласти в такій редакції:

  “19. Уповноважені банки, інші фінансові установи та національний оператор поштового зв’язку подають до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, до органів Пенсійного фонду України звіт про нарахування (утримання) та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування під час здійснення операцій з купівлі іноземної валюти фізичними особами у готівковій формі згідно з додатком 1.”.

  4. У додатку 1 до Порядку:

  1) у назві додатка слова “з операцій з купівлі іноземної валюти у готівковій формі” замінити словами “під час здійснення операцій з купівлі іноземної валюти фізичними особами у готівковій формі”;

  2) слова “(найменування банку, його місцезнаходження)” замінити словами “(найменування та місцезнаходження уповноваженого банку, іншої фінансової установи або національного оператора поштового зв’язку)”.

  _____________________