• In English
 • З 15 червня по 30 вересня 2016 року Міністерство оборони спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі проведуть експеримент із застосуванням електронних засобів під час здійснення відбору пропозицій щодо закупівлі квартир на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України для забезпечення потреб військовослужбовців Збройних Сил України. Експеримент проводитиметься з метою використання автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи закупівель, створення добросовісної конкуренції, відкритості, прозорості, неупередженості під час оцінки пропозицій учасників конкурсу, запобігання корупційним діям і зловживанням. Звіт за результатами експерименту до 20 жовтня 2016 року буде поданий до Кабінету Міністрів України з метою визначення можливості та доцільності використання автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи закупівель в процесі виконання Комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, кримінально-виконавчої системи, службових осіб митних органів та членів їх сімей.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 24 червня 2016 р. № 452-р

  Київ

  Про проведення експерименту під час придбання
  житла для військовослужбовців Збройних Сил

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства оборони щодо проведення з 15 червня по 30 вересня 2016 р. експерименту з використанням електронної системи закупівель для відбору конкурсних пропозицій під час придбання житла на умовах пайової участі та на вторинному ринку для військовослужбовців Збройних Сил (далі — експеримент).

  2. Міністерству оборони:

  за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі затвердити порядок проведення експерименту;

  подати до 20 жовтня 2016 р. Кабінетові Міністрів України звіт про результати проведення експерименту, який, зокрема, повинен містити відомості про проведені процедури, вартісні та кількісні показники придбаного житла, кількість учасників, що взяли участь в конкурсі, різницю між  очікуваною вартістю житла і сумою укладених договорів.

  Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 72