• In English
 • Зроблено ще один крок до подальшого розвитку українсько-китайського стратегічного партнерства: громадяни Китаю, які в'їжджають в Україну з діловою або туристичною метою, зможуть оформлювати візи у пункті пропуску через державний кордон України у міжнародному аеропорту "Бориспіль". Спрощений порядок оформлення віз запроваджується для громадян Китаю вперше і буде діяти на тимчасовій основі протягом червня-вересня 2016 року. Такий крок української сторони матиме суттєвий політичний ефект, позитивно вплине на розвиток туристичної галузі, сприятиме інтенсифікації контактів з представниками ділових кіл Китаю та залученню в економіку України іноземних інвестицій, а також збільшенню надходжень до державного бюджету від в'їзного туризму.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 8 червня 2016 р. № 356

  Київ

  Про тимчасове оформлення віз у пункті
  пропуску через державний кордон у міжнародному
  аеропорту “Бориспіль” для громадян Китайської Народної
  Республіки, які в’їжджають в Україну з діловою або
  туристичною метою  З метою всебічного розвитку українсько-китайських взаємовідносин Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Запровадити у період з 20 червня по 30 вересня 2016 р. оформлення у пункті пропуску через державний кордон у міжнародному аеропорту “Бориспіль” разових віз строком дії до 15 днів громадянам Китайської Народної Республіки на підставі документів, що підтверджують діловий або туристичний характер поїздки.

  2. Установити, що за оформлення віз, зазначених у пункті 1 цієї постанови, справляється консульський збір у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  3. Міністерству закордонних справ та заінтересованим центральним органам виконавчої влади вжити заходів, що випливають з цієї постанови.

  Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 74