• In English
 • Уряд удосконалив Критерії визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування. Зокрема, відповідно до затверджених Урядом змін у пункті 2 зазначеної постанови визначено, що на регіональному рівні переліки посад працівників, які виконують функції з обслуговування, затверджують відповідні територіальні органи Нацдержслужби. Також, відповідно до змін, не відносяться до посад працівників, які виконують функції з обслуговування, посади керівників та заступників керівників самостійних структурних підрозділів державних органів. Документ розроблений Нацдержслужбою і враховує надані пропозиції та зауваження громадськості, державних органів та міжнародних експертів.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 20 квітня 2016 р. № 305

  Київ

  Про внесення змін до постанови
  Кабінету Міністрів України
  від 6 квітня 2016 р. № 271

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 271 “Про затвердження критеріїв визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування” зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності одночасно із Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII “Про державну службу”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 19

   

      

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 20 квітня 2016 р. № 305

  ЗМІНИ,
  що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України
  від 6 квітня 2016 р. № 271

  1. Пункт 2 постанови викласти в такій редакції:

  “2. Державним органам, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, у місячний строк розробити відповідно до затверджених цією постановою критеріїв та подати Національному агентству з питань державної служби для затвердження переліки посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування. Державним органам, юрисдикція яких поширюється на територію однієї або кількох областей, м. Києва або м. Севастополя, на територію одного або кількох районів, міст обласного значення, у місячний строк розробити відповідно до затверджених цією постановою критеріїв та подати відповідним територіальним органам Національного агентства з питань державної служби для затвердження переліки посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.”.

  2. Пункт 1 критеріїв визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, затверджених зазначеною постановою, доповнити абзацом такого змісту:

  “Не відносяться до посад працівників, які виконують функції з обслуговування, посади керівників та заступників керівників самостійних структурних підрозділів державних органів.”.

  _____________________