• In English
 • Уряд встановив розмір плати за подання скарг в електронній системі закупівель: 5 тис. грн. - у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг; 15 тис. грн. - у разі оскарження процедури закупівлі робіт. Постанова врегульовує розмір плати за оскарження процедури електронних закупівель для забезпечення ефективної і прозорої процедури публічних закупівель, створення конкурентного середовища, запобігання проявам корупції та розвиток добросовісної конкуренції. Документ прийнятий з метою приведення нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України у відповідність із Законом України "Про публічні закупівлі".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 23 березня 2016 р. № 291

  Київ

  Про встановлення розміру плати

  за подання скарги

  Відповідно до частини першої статті 18 Закону України “Про публічні закупівлі” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що за подання скарги до органу оскарження відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” справляється плата в таких розмірах:

  5 тис. гривень у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг;

  15 тис. гривень у разі оскарження процедури закупівлі робіт.

  2. Визнати такою, що втрачає чинність з 1 січня 2017 p., постанову Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 р. № 773 “Про встановлення розміру плати за подання скарги відповідно до статті 18 Закону України “Про здійснення державних закупівель” (Офіційний вісник України, 2010 p., № 65, ст. 2286).

   

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  А. ЯЦЕНЮК

   

   

  Інд. 18