• In English
 • Уряд затвердив Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з культивування рослин, включених до таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, розроблення, виробництва, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізації (відпуску), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного переліку. Цією постановою також внесено зміни до переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності. Затвердженні ліцензійні умови будуть виключатимуть можливість їх суб'єктивного застосування органом ліцензування чи ліцензіатами.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 6 квітня 2016 р. № 282

  Київ

  Деякі питання ліцензування господарської діяльності
  з культивування рослин, включених до таблиці I
  переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і
  прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України,
  розроблення, виробництва, виготовлення, зберігання,
  перевезення, придбання, реалізації (відпуску), ввезення
  на територію України, вивезення з території України,
  використання, знищення наркотичних засобів, психотропних
  речовин і прекурсорів, включених до зазначеного переліку  Відповідно до пункту 22 частини першої статті 7, абзацу першого частини другої статті 9 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з культивування рослин, включених до таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, розроблення, виробництва, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізації (відпуску), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного переліку, що додаються.

  2. Пункт 19 переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2001 р. № 756 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 27, ст. 1212; 2011 р., № 52, ст. 2070; 2012 р., № 65, ст. 2661; 2013 р., № 73, ст. 2688), виключити.

  3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  4. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади привести протягом трьох місяців власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  А. ЯЦЕНЮК

   

   

  Інд. 73

  Ліцензійні умови та перелік,
  що додаються:

   

   

   

  Файли що додаються:

  Деякі питання ліцензування господарської діяльності з культивування рослин, включених до таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, розроблення, виробництва, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізації (відпуску), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного переліку