• In English
 • Для державного нагляду за безпекою мореплавства на тимчасово окупованій території України Уряд схвалив закриття Керченського та Севастопольського морських рибних портів у межах виділених акваторій. Рішення прийнято у зв'язку із неможливістю здійснювати у морських рибних портах Автономної Республіки Крим та м. Севастополя обслуговування суден і пасажирів, проведення вантажних, транспортних, експедиційних робіт та інших пов'язаних з цим видів господарської діяльності, забезпечення належного рівня безпеки судноплавства, забезпечення охорони навколишнього природного середовища.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 6 квітня 2016 р. № 263

  Київ

  Про тимчасове закриття морських рибних портів

  У зв’язку з неможливістю здійснення у морських рибних портах, розташованих на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, обслуговування суден і пасажирів, проведення вантажних, транспортних, експедиційних робіт та інших пов’язаних з цим видів господарської діяльності, забезпечення належного рівня безпеки судноплавства, дотримання вимог міжнародних договорів України, забезпечення охорони навколишнього природного середовища Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. До відновлення конституційного ладу України на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя тимчасово закрити:

  Керченський морський рибний порт у межах акваторії, що надана державному підприємству “Керченський морський рибний порт” у користування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 р. № 606 “Про надання державному підприємству “Керченський морський рибний порт” у користування акваторії” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 68, ст. 2471);

  Севастопольський морський рибний порт у межах акваторії, що надана державному підприємству “Севастопольський морський рибний порт” у користування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2009 р. № 823 “Про надання державному підприємству “Севастопольський морський рибний порт” у користування акваторії” (Офіційний вісник України, 2009 р., № 59, ст. 2085).

  2. Державному агентству рибного господарства здійснити заходи щодо інформування міжнародних організацій про закриття Керченського морського рибного порту та Севастопольського морського рибного порту.

  Прем’єр-міністр України                                                            А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 75