Уряд затвердив Ліцензійні умови та Порядок видів робіт провадження господарської діяльності з будівництва об'єктів IV і V категорій складності, які більш ніж удвічі зменшують кількість робіт, що підлягають ліцензуванню. У порівнянні з попередніми ліцензійними умовами (наказ Мінрегіонбуду від 27 січня 2009 р. № 47), новий документ більш ніж удвічі зменшив кількість робіт у сфері будівництва, які підлягають ліцензуванню. Зі списку виключені: - роботи з проектування, оскільки сьогодні виконавці цих робіт проходять професійну атестацію - сертифікацію; - роботи з будівництва об'єктів I-III категорій складності; - роботи інжинірингової діяльності, виконавці частини яких також отримують сертифікати. В новому переліку робіт усунено дублювання. Нові Ліцензійні умови та перелік робіт спрощують ведення господарської діяльності для проектантів, забудовників, що будують нескладні об'єкти та для надавачів інженерно-консультативних послуг. Це сприятиме створенню максимально простих і зрозумілих умов роботи на будівельному ринку України. Ліцензійні умови та перелік робіт провадження господарської діяльності з будівництва прийнято на виконання вимог Закону України від 02.03.2015 № 222 VIII "Про ліцензування видів господарської діяльності", що набув чинності 28 червня 2015 року.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 березня 2016 р. № 256

Київ

Деякі питання ліцензування будівництва
об’єктів IV і V категорій складності

Відповідно до пункту 9 частини першої статті 7, абзацу першого частини другої статті 9 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності”, абзацу одинадцятого частини першої статті 9 Закону України “Про основи містобудування” Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити такі, що додаються:

Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності;

перелік видів робіт із провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності, які підлягають ліцензуванню.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

А. ЯЦЕНЮК

 

 

Інд. 21

Ліцензійні умови та перелік,
що додаються: