• In English
 • Уряд схвалив та вніс на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування обмежувальних заходів до фізичних осіб, що причетні до протиправних дій щодо Надії Савченко. Зокрема пропонується затвердити перелік осіб, причетних до протиправних дій щодо Надії Савченко, її викрадення, фальсифікації матеріалів судової справи та незаконного засудження, на які поширюватимуться санкції. Прийняття розпорядження також сприятиме подальшій синхронізації політики України та іноземних партнерів у питанні запровадження спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів у зв'язку з агресією Російської Федерації проти України та тимчасовою окупацією АР Крим.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 23 березня 2016 р. № 203-р

  Київ

  Про застосування та розширення персональних спеціальних
  економічних та інших обмежувальних заходів стосовно осіб,
  причетних до протиправних дій щодо Надії Савченко

  1. У зв’язку з винесенням судовими органами Російської Федерації незаконного обвинувального вироку та здійснення інших протиправних дій щодо громадянки України, народного депутата України, члена Парламентської Асамблеї Ради Європи  Надії Вікторівни Савченко відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування обмежувальних заходів до фізичних осіб, що причетні до зазначених протиправних дій (далі — санкції), за переліком згідно з додатком (для службового користування).

  2. Органам державної влади, на яких буде покладено виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування санкцій, протягом строку дії санкцій у разі звернення особи за видачею документа дозвільного характеру, видача якого заборонена як санкція, або волевиявлення особи щодо вчинення правочину, вчинення якого заборонено як санкція, проводити перевірку належності такої особи до числа осіб, на яких поширюються санкції.

  3. Після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування санкцій Міністерству закордонних справ поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання про запровадження аналогічних санкцій.

  4. Винести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України питання щодо строку застосування санкцій та інформування осіб про застосування до них санкцій, а також щодо оприлюднення списку таких осіб.

  Прем’єр-міністр України                                                         А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 74