• In English
 • Зроблено черговий крок на шляху до удосконалення порядку речового забезпечення військовослужбовців. При звільненні військовослужбовців їм виплачуватимуть грошову компенсацію замість предметів речового майна, які вони не отримали під час проходження військової служби. Кабінет Міністрів України прийняв постанову "Про затвердження Порядку виплати військовослужбовцям Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної спеціальної служби транспорту, Державної прикордонної служби, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації і Управління державної охорони грошової компенсації вартості за неотримане речове майно". Документ розроблено на виконання Закону України від 1 липня 2015 року № 567-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення порядку речового забезпечення військовослужбовців", який вніс зміни до пункту 1 статті 9-1 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей". Постановою затверджується порядок, який визначає механізм виплати військовослужбовцям Збройних Сил та інших військових формувань і правоохоронних органів грошової компенсації за неотримане речове майно. Відтепер військовослужбовці, які звільняються у запас або відставку з правом носіння військової форми одягу, за бажанням, можуть отримати речове майно, яке вони не отримали за час проходження служби, або грошову компенсацію за нього.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 16 березня 2016 р. № 178

  Київ

  Про затвердження Порядку виплати військовослужбовцям
  Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки,
  Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної
  служби, Державної спеціальної служби транспорту,
  Державної служби спеціального зв’язку та захисту
  інформації і Управління державної охорони грошової
  компенсації вартості за неотримане речове майно

  Відповідно до частини першої статті 91 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” Кабінет Міністрів України  постановляє:

  1. Затвердити Порядок виплати військовослужбовцям Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації і Управління державної охорони грошової компенсації вартості за неотримане речове майно, що додається.

  2. Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ та Міністерству інфраструктури привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

  Прем’єр-міністр України                                                              А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 72

  Порядок, що додається: