Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка перейменовано у Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка". Відповідне розпорядження прийняте на засіданні Кабінету Міністрів. Актом передбачено, що витрати, пов'язані з перейменуванням, здійснюватимуться у межах коштів держбюджету, передбачених Міністерству освіти і науки для підготовки кадрів. Студенти продовжать навчання у Національному університеті "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка. Розпорядження Кабінету Міністрів України набирає чинності одночасно з Указом Президента України про збереження за перейменованим Університетом статусу національного. Проект акта розроблено Міністерством освіти і науки за клопотанням Університету щодо приведення назви вищого навчального закладу у відповідність з історичними особливостями його розвитку, а саме тим, що Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка є правонаступником Чернігівського колегіуму, утвореного в 1700 році.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 березня 2016 р. № 172-р

Київ

Про перейменування Чернігівського національного
педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка

1. Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки про перейменування Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка в Національний університет “Чернігівський колегіум” імені Т. Г. Шевченка.

Витрати, пов’язані з перейменуванням зазначеного Університету, здійснити в межах коштів державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки для підготовки кадрів.

2. Взяти до відома, що студенти Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка продовжують навчання в Національному університеті “Чернігівський колегіум” імені Т. Г. Шевченка.

3. Це розпорядження набирає чинності одночасно з Указом Президента України щодо збереження за Університетом, перейменованим відповідно до пункту 1 цього розпорядження, статусу національного.

Прем’єр-міністр України                                                             А. ЯЦЕНЮК

Інд. 73