• In English
 • Кабінет Міністрів України затвердив розподіл дорожнього бюджету на 2016 рік. У цьому році передбачені Держбюджетом кошти на розвиток дорожньої галузі будуть використані не лише на дрібний поточний ремонт та зимове утримання автомобільних доріг, а й на комплексні дорожні роботи. Основні видатки передбачається спрямувати на поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування - близько 3,5 мільярдів гривень, а також на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування, які включають в собі зимове утримання доріг, виконання заходів з безпеки дорожнього руху, ліквідацію деформацій дорожнього покриття тощо - 2,5 мільярдів гривень. Особливу увагу в цьому році буде приділено якості виконаних дорожніх робіт. Згідно ухваленого Урядом документа, на здійснення контролю стану автомобільних доріг та якості дорожніх робіт буде направлено близько 20 мільйонів гривень. Нагадаємо, 25 грудня Верховна Рада України ухвалила Закон "Про Державний бюджет України на 2016 рік", згідно якого фінансування дорожньої галузі України на цей рік складає 6 573,7 млн. грн.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

   

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 14 березня 2016 р. № 154-р

  Київ

  Про розподіл видатків державного бюджету, передбачених за
  бюджетною програмою 3111020
  Розвиток мережі та утримання
  автомобільних доріг загального користування
  на 2016 рік

  1. Відповідно до статті 33 Закону України Про Державний бюджет України на 2016 рік затвердити розподіл за напрямами використання коштів, передбачених за бюджетною програмою 3111020 Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування у загальній сумі 6 573 727,8 тис. гривень на 2016 рік, згідно з додатком 1.

  2. Затвердити перелік об’єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування у 2016 році згідно з додатком 2.

  Установити, що якість робіт, пов’язаних із проведенням поточного середнього ремонту об’єктів, передбачених зазначеним переліком, повинна забезпечувати їх експлуатацію протягом гарантійного строку, що становить не менше десяти років відповідно до видів робіт згідно із законодавством, з обов’язковим визначенням таких строків у договорах про виконання робіт.

  3. Забезпечити:

  Державному агентству автомобільних доріг — погодження розподілу коштів, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — урахування розподілу коштів, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, після зазначеного погодження у розписі державного бюджету;

  Міністерству інфраструктури, Державному агентству автомобільних доріг, Мінекономрозвитку та Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства — введення протягом поточного року процедури здійснення контролю якості проведення ремонту автомобільних доріг загального користування шляхом запровадження правил технічного нагляду, приймання та фінансування зазначеного ремонту на умовах контрактів міжнародних федерацій інженерів — консультантів (FIDIC) або залучення міжнародних аудиторів.

  4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 січня 2016 р. № 45 “Про розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування”, на січень 2016 року.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  А. ЯЦЕНЮК

   

   

  Інд. 21

   

   

  Додатки, що додаються: