• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо реорганізації Державного економіко-технологічного університету транспорту та Київської державної академії водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного. Так, на базі цих двох вищих навчальних закладів буде утворений Державний університет інфраструктури та технологій. Реалізація такого рішення забезпечить: оптимізацію мережі вищих навчальних закладів з урахуванням потреб ринку праці; усунення дублювання спеціальностей та спеціалізацій з підготовки фахівців, нераціонального формування обсягів підготовки фахівців з вищою освітою за кошти державного бюджету; зменшення витрат державного бюджету на управління вищими навчальними закладами завдяки централізації управління без зниження ефективності та якості підготовки фахівців. Студенти Державного економіко-технологічного університету транспорту та Київської державної академії водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного продовжать навчання у новоствореному Державному університеті інфраструктури та технологій.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 29 лютого 2016 р. № 151-р

  Київ

  Деякі питання реорганізації

  вищих навчальних закладів

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо реорганізації Державного економіко-технологічного університету транспорту та Київської державної академії водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного шляхом злиття з утворенням на їх базі Державного університету інфраструктури та технологій.

  Реорганізацію здійснити в межах бюджетних призначень, передбачених зазначеному Міністерству для підготовки кадрів.

  2. Взяти до відома, що студенти Державного економіко-технологічного університету транспорту та Київської державної академії водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного продовжують навчання у Державному університеті інфраструктури та технологій.

  Прем’єр-міністр України                                                              А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 73