Уряд затвердив Державну цільову соціальну програму "Молодь України" на 2016-2020 роки. Реалізація Програми дасть змогу активізувати участь молоді у суспільно-політичному житті держави і формуванні політики усіх рівнів з питань, що впливають на її життя. Зокрема, програма передбачає спільну та скоординовану діяльності органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства: молодіжними та дитячими громадськими організаціями; організаціями, установами та закладами, що працюють з молоддю і волонтерами, за безпосередньої участі молоді. А також підтримку соціально значущих проектів інститутів громадянського суспільства, зокрема молодіжних та дитячих громадських організацій та посилення роботи з розвитку міжнародного молодіжного співробітництва, сприяння інтеграції молоді у світову та європейську молодіжну спільноту. Затвердження Програми передбачено у рамках виконання Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 лютого 2016 р. № 148

Київ

Про затвердження Державної цільової
соціальної програми “Молодь України”
на 2016—2020 роки та внесення змін до
деяких постанов Кабінету Міністрів України


Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Державну цільову соціальну програму “Молодь України” на 2016—2020 роки (далі — Програма), що додається.

2. Міністерству фінансів передбачати під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік кошти для виконання завдань та заходів Програми виходячи з можливостей державного бюджету.

3. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади подавати щороку до 1 лютого Міністерству молоді та спорту інформацію про стан виконання Програми для її узагальнення та подання до 1 березня Кабінетові Міністрів України та Міністерству економічного розвитку і торгівлі.

4. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України                                                             А. ЯЦЕНЮК

Інд. 73

Програма та зміни, що додаються: