• In English
 • Держслужбовці отримають електронний цифровий підпис та зможуть візувати декларації про доходи та витрати, подані в електронному форматі. Уряд прийняв розпорядження "Про забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису державним службовцям, які займають посади, віднесені до першої - третьої категорій, та інші прирівняні до них посади" Таким чином, зроблено ще один крок у напрямку забезпечення прозорості діяльності посадовців. Розпорядження Уряду сприятиме створенню ефективної загальнодержавної системи запобігання та протидії корупції, передбачених Антикорупційною стратегією на 2015 - 2017 роки. Використання електронного цифрового підпису стане основним методом автентифікації користувачів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Це сприятиме впровадженню державної системи електронного декларування. Держслужбовці отримають електронний цифровий підпис у Міністерстві юстиції України, Державній фіскальній службі України та Державній казначейській службі України на безоплатній основі.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 24 лютого 2016 р. № 145-р

  Київ

  Про забезпечення надання послуг електронного
  цифрового підпису державним службовцям, які
  займають посади, віднесені до першої — третьої
  категорій, та інші прирівняні до них посади


  1. Погодитися з пропозицією Міністерства юстиції щодо забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису державним службовцям, які займають посади, віднесені до першої — третьої категорій, та інші прирівняні до них посади (далі — суб’єкти декларування), для подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

  2. Міністерству юстиції, Державній фіскальній службі, Державній казначейській службі:

  здійснити заходи із забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису суб’єктам декларування на безоплатній основі;

  затвердити графіки надання послуг електронного цифрового підпису суб’єктам декларування.

  3. Центральним органам виконавчої влади, іншим органам державної влади протягом тижня подати Міністерству юстиції інформацію щодо кількості суб’єктів декларування, яким необхідно отримати послуги електронного цифрового підпису, в розрізі адміністративно-територіальних одиниць.

  Прем’єр-міністр України                                                А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 49