• In English
 • Уряд вдвічі збільшив грошові винагороди для переможців та призерів чемпіонатів світу та Європи. На засіданні Кабінету Міністрів прийнято постанову "Про заохочення спортсменів і тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту". Так, спортсмени з олімпійських видів спорту отримуватимуть від держави 100 тис. грн. за "золото" чемпіонату світу, 70 тис. грн. за "срібло", 50 тис. грн. за "бронзу". Раніше виплати становили 50, 35 та 25 тис. грн. відповідно. Переможці та призери чемпіонатів Європи з олімпійських видів спорту отримуватимуть: 50 тис. грн. за "золото", 40 тис. за "срібло", 25 тис. за "бронзу". Раніше ці виплати становили 25, 20 та 12,5 тис. грн. Було збільшено розмір винагород для призерів та переможців Кубка світу, міжнародних юнацьких та юніорських змагань, а також Всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи серед неолімпійських видів спорту.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 4 лютого 2016 р. № 91

  Київ

  Про заохочення спортсменів і тренерів
  з олімпійських та неолімпійських видів спорту

  З метою відзначення спортсменів, досягнення яких сприяють утвердженню міжнародного авторитету України, заохочення до успішних виступів на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу і Європи та міжнародних спортивних змаганнях, підвищення їх соціального захисту Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити:

  граничні розміри винагород спортсменам і тренерам з олімпійських та неолімпійських видів спорту згідно з додатком;

  Порядок виплати та розміри винагород спортсменам і тренерам з олімпійських та неолімпійських видів спорту, що додається.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  Прем’єр-міністр України                                                         А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 73

  Додатки, що додаються: