Усі застраховані особи отримуватимуть вчасно і в повному обсязі страхові виплати та соціальні послуги в установлених законодавством розмірах. Йдеться про пенсійні виплати, оплату лікарняних, виплати потерпілим на виробництві, допомогу по безробіттю, у зв'язку з вагітністю та пологами тощо. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України "Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 675", прийнятою на засіданні Уряду. Документом передбачено затвердження нових пропорції розподілу єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за видами страхування, враховуючи, що розмір внеску з 1 січня 2015 року зменшено майже вдвічі та встановлено на рівні 22%. Зазначене рішення дозволить збалансувати бюджети усіх фондів соціального страхування і забезпечити вчасно та в повному обсязі виплати усім застрахованим громадянам України без зниження їх розміру.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 лютого 2016 р. № 85

Київ

Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету
Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 675

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 675 “Про затвердження пропорцій розподілу єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 97, ст. 2800; 2015 р., № 14, ст. 363), виклавши його в редакції, що додається.

Прем’єр-міністр України                                                                А. ЯЦЕНЮК

Інд. 73

 Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 26 листопада 2014 р. № 675
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 18 лютого 2016 р. № 85)ПРОПОРЦІЇ
розподілу єдиного внеску на загальнообов’язкове
державне соціальне страхування

1. Сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — єдиний внесок), що сплачується платниками, зазначеними у пунктах 1 (крім абзацу сьомого), 4 і 5 частини першої статті 4, абзаці третьому частини першої статті 10 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (далі — Закон), розподіляється на:

загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття — 7,1767 відсотка;

загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності — 7,726 відсотка;

загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності — 6,5397 відсотка;

загальнообов’язкове державне пенсійне страхування (до солідарної системи) — 78,5576 відсотка.

2. Сума єдиного внеску, що сплачується платниками, зазначеними в абзаці сьомому пункту 1 частини першої статті 4 Закону, за військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу, розподіляється на:

загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття — 2,7488 відсотка;

загальнообов’язкове державне пенсійне страхування (до солідарної системи) — 97,2512 відсотка.

3. Сума єдиного внеску, що сплачується платниками, зазначеними в абзаці сьомому пункту 1 частини першої статті 4 Закону (крім платників, що сплачують єдиний внесок за військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу), абзаці п’ятому частини першої статті 10 Закону, спрямовується на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування (до солідарної системи).

_____________________