• In English
 • У межах реформування наукової сфери на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення щодо реорганізації Науково-дослідного інституту соціально-трудових відносин Міністерства соціальної політики. Даний заклад буде приєднано до Науково-дослідного інституту праці і зайнятості населення Мінсоцполітики та HAH України (м. Київ). Потреба в реорганізації Науково-дослідного інституту соціально-трудових відносин виникла у зв'язку з неможливістю його функціонування, оскільки його приміщення розташоване в зоні бойових дій (м. Луганськ). Новостворена наукова установа здійснюватиме комплексні дослідження проблем соціальної політики, оперативно забезпечуватиме науковий супровід пріоритетних завдань Міністерства. Об'єднаний Інститут розроблятиме кваліфікаційні характеристики та професійні стандарти. Наукові працівники реорганізованого закладу зможуть продовжити роботу в науковій установі в столиці.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 11 лютого 2016 р. № 85-р

  Київ

  Про реорганізацію державної установи
  Науково-дослідний інститут
  соціально-трудових відносин

  1. Прийняти пропозицію Міністерства соціальної політики щодо реорганізації державної установи Науково-дослідний інститут соціально-трудових відносин шляхом приєднання її до Науково-дослідного інституту праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики і Національної академії наук.

  2. Міністерству соціальної політики здійснити в установленому порядку заходи, пов’язані з реорганізацією державної установи Науково-дослідний інститут соціально-трудових відносин.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  А. ЯЦЕНЮК

   

   

  Інд. 73