• In English
 • Уряд ухвалив розпорядження про проведення у 2016 році дострокового випуску курсантів (слухачів), які навчаються на випускних курсах у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, що належать до сфери управління Міноборони, Адміністрації Державної прикордонної служби та Національної гвардії. Прийняття данного рішення дозволить доукомплектувати посади офіцерського складу у військових частинах та органах військового управління, підтримати їх бойову і мобілізаційну готовності на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави. А також провести ротацію особового складу.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 11 лютого 2016 р. № 83-р

  Київ

  Про проведення дострокових випусків курсантів (слухачів)
  випускних курсів вищих військових навчальних закладів
  та військових навчальних підрозділів вищих
  навчальних закладів у 2016 році


  1. Міністерству оборони, Міністерству освіти і науки, Адміністрації Державної прикордонної служби, Національній гвардії провести у 2016 році дострокові випуски курсантів (слухачів) випускних курсів навчання вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, що перебувають у сфері управління зазначених органів, передбачивши, що такі курсанти (слухачі) після закінчення навчання проходять процедуру атестації.

  2. Міністерству освіти і науки забезпечити виготовлення документів про вищу освіту державного зразка для курсантів (слухачів), зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  А. ЯЦЕНЮК

   

   

  Інд. 72