КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 січня 2016 р. № 3-р

Київ

Про затвердження плану заходів із відзначення
у 2016 році Дня Соборності України

1. Затвердити план заходів із відзначення у 2016 році Дня Соборності України, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах відповідних бюджетних призначень та за рахунок інших джерел.

Прем’єр-міністр України                                                        А. ЯЦЕНЮК

Інд. 73

 ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 13 січня 2016 р. № 3-р

ПЛАН
заходів із відзначення у 2016 році Дня Соборності України

1. Організувати:

1) проведення в м. Києві урочистостей за участю керівництва держави, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, представників української діаспори, громадських об’єднань і релігійних організацій, діячів науки та культури.

Київська міська держадміністрація, Український інститут національної пам’яті, Мінкультури, Міноборони, Київська обласна держадміністрація.

22 січня;

2) покладення квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників Революції Гідності та антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Обласні та Київська міська держадміністрації.

22 січня;

3) проведення тематичних заходів у навчальних закладах, закладах культури, військових частинах.

МОН, Мінкультури, Міноборони.

Січень — лютий;

4) створення та трансляцію циклів тематичних теле- та телерадіопередач, присвячених історії національно-визвольних змагань в Україні на початку ХХ століття, сучасному етапу боротьби за суверенітет і територіальну цілісність України.

Держкомтелерадіо, обласні Київська міська держадміністрації.

Січень.

2. Забезпечити:

1) організацію та проведення для широкої аудиторії інформаційних, науково-просвітницьких, культурно-мистецьких та інших заходів, присвячених історії національно-визвольних змагань в Україні на початку XX століття, боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність України.

Український інститут національної пам’яті, МІП, Національна академія наук (за згодою), Мінкультури, МОН, обласні, Київська міська держадміністрації.

Січень — лютий;

2) організацію нових та оновлення діючих виставок архівних документів та матеріалів.

Укрдержархів, Український інститут національної пам’яті, Мінкультури, обласні, Київська міська держадміністрації.

Січень — лютий;

3) проведення закордонними дипломатичними установами України заходів, пов’язаних із відзначенням Дня Соборності України, зокрема за участю представників української громадськості за кордоном.

МЗС.

Січень — лютий;

4) розроблення та виконання регіональних планів заходів із відзначення у 2016 році Дня Соборності України.

Обласні, Київська міська держадміністрації.

Січень — лютий;

5) сприяння реалізації ініціатив громадськості, зокрема молодіжних організацій, спрямованих на розвиток міжрегіональних культурних обмінів, проведення тематичних просвітницьких, виховних, культурно-мистецьких, спортивних та інших заходів патріотичного змісту.

Обласні, Київська міська держадміністрації.

Січень — лютий;

6) охорону громадського порядку та безпеки громадян, дотримання правил дорожнього руху під час проведення заходів із відзначення Дня Соборності України.

МВС, Національна поліція, СБУ (за згодою), обласні, Київська міська держадміністрації.

Січень;

7) надання державними засобами масової інформації інформаційної підтримки заходів із відзначення Дня Соборності України.

Держкомтелерадіо, обласні, Київська міська держадміністрації.

Січень.

3. Запропонувати релігійним організаціям провести молебні за єдність України.

Мінкультури.

22 січня.

_____________________