• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 16 грудня 2015 р. № 1406-р

  Київ

  Про затвердження плану дій щодо імплементації
  кращих практик якісного та ефективного регулювання,
  відображених Групою Світового банку у методології
  рейтингу “Ведення бізнесу” на 2016 рік


  З метою забезпечення істотного поліпшення умов ведення бізнесу в Україні за напрямами, що враховуються Групою Світового банку під час складання рейтингу “Ведення бізнесу”, маючи за стратегічну мету входження України до провідної двадцятки країн світу за наявності сприятливих умов для провадження підприємницької діяльності:

  1. Затвердити план дій щодо імплементації кращих практик якісного та ефективного регулювання, відображених Групою Світового банку у методології рейтингу “Ведення бізнесу” на 2016 рік (далі — план дій), що додається.

  2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству юстиції, Міністерству фінансів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству енергетики та вугільної промисловості забезпечити оперативне розміщення на офіційних веб-сайтах інформації про стан виконання плану дій.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити виконання плану дій та кожного півріччя до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, подавати Міністерству економічного розвитку і торгівлі інформацію про його виконання для узагальнення та подання до 25 грудня Кабінетові Міністрів України.

  Прем’єр-міністр України                                                             А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 18

  План дій, що додається: