• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 28 жовтня 2015 р. № 871

  Київ

  Про утворення територіальних органів
  Державної служби з питань безпечності
  харчових продуктів та захисту споживачів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за переліком згідно з додатком 1.

  2. Реорганізувати територіальні органи Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів та Державної санітарно-епідеміологічної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за переліком згідно з додатком 2.

  3. Ліквідувати територіальні органи Державної ветеринарної та фітосанітарної служби за переліком згідно з додатком 3.

  4. Установити, що:

  правонаступником майна, прав та обов’язків територіальних органів, що ліквідуються відповідно до цієї постанови, є відповідні територіальні органи Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, що утворюються згідно з пунктом 1 цієї постанови;

  територіальні органи Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів та Державної санітарно-епідеміологічної служби продовжують виконувати свої повноваження до передачі таких повноважень територіальним органам Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  5. Головам комісій з реорганізації Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів та Державної санітарно-епідеміологічної служби у десятиденний строк:

  утворити відповідні комісії з реорганізації територіальних органів та затвердити їх голів;

  забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з реорганізацією територіальних органів;

  інформувати щомісяця Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів про результати проведеної роботи.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

                        А. ЯЦЕНЮК

   

   

   

  Інд. 75

   

  Переліки, що додаються: