КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 жовтня 2015 р. № 862

Київ

Про створення галузевого державного архіву
матеріалів гідрометеорологічних спостережень
Державної служби з надзвичайних ситуацій

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Створити галузевий державний архів матеріалів гідрометеорологічних спостережень Державної служби з надзвичайних ситуацій для зберігання гідрометеорологічних та інших специфічних видів архівних документів, які потребують особливих умов їх зберігання і використання відомостей, що в них містяться.

2. Міністерству юстиції та Міністерству внутрішніх справ затвердити у тримісячний строк Положення про галузевий державний архів матеріалів гідрометеорологічних спостережень Державної служби з надзвичайних ситуацій.

3. Державній службі з надзвичайних ситуацій забезпечити створений згідно з пунктом 1 цієї постанови архів приміщеннями, технологічним обладнанням, матеріальними та фінансовими ресурсами в межах видатків, передбачених для Державної служби з надзвичайних ситуацій у Державному бюджеті України на 2016 рік.

4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 31 липня 1995 р. № 570 “Про створення галузевого державного архіву Державного комітету по гідрометеорології”.

Прем’єр-міністр України                                                                  А. ЯЦЕНЮК

 

Інд. 75