• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 28 жовтня 2015 р. № 862

  Київ

  Про створення галузевого державного архіву
  матеріалів гідрометеорологічних спостережень
  Державної служби з надзвичайних ситуацій

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Створити галузевий державний архів матеріалів гідрометеорологічних спостережень Державної служби з надзвичайних ситуацій для зберігання гідрометеорологічних та інших специфічних видів архівних документів, які потребують особливих умов їх зберігання і використання відомостей, що в них містяться.

  2. Міністерству юстиції та Міністерству внутрішніх справ затвердити у тримісячний строк Положення про галузевий державний архів матеріалів гідрометеорологічних спостережень Державної служби з надзвичайних ситуацій.

  3. Державній службі з надзвичайних ситуацій забезпечити створений згідно з пунктом 1 цієї постанови архів приміщеннями, технологічним обладнанням, матеріальними та фінансовими ресурсами в межах видатків, передбачених для Державної служби з надзвичайних ситуацій у Державному бюджеті України на 2016 рік.

  4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 31 липня 1995 р. № 570 “Про створення галузевого державного архіву Державного комітету по гідрометеорології”.

  Прем’єр-міністр України                                                                  А. ЯЦЕНЮК

   

  Інд. 75