КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 жовтня 2015 р. № 832

Київ

Про деякі особливості грошового забезпечення
поліцейських Департаменту кіберполіції
Національної поліції

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Дозволити Міністру внутрішніх справ здійснювати виплату грошової винагороди поліцейським, які займають посади в Департаменті кіберполіції Національної поліції і протидіють кримінальним правопорушенням у сфері використання електронно-обчислювальних машин, систем та комп’ютерних мереж, а також запобігають та протидіють злочинам, пов’язаним з платіжними системами, інтернет-ресурсами, що містять протиправний контент, шляхом безпосереднього виконання технічних функцій у сфері обчислювальної техніки та програмування (далі — грошова винагорода).

2. Установити, що:

розмір грошового забезпечення осіб, зазначених у пункті 1 цієї постанови, з урахуванням грошової винагороди не може перевищувати 30 тис. гривень з розрахунку на місяць;

грошова винагорода не враховується під час обчислення місячного грошового забезпечення в усіх випадках її збереження згідно із законодавством і під час обчислення розміру грошового забезпечення для призначення пенсії та одноразової грошової допомоги при звільненні.

3. Міністерству внутрішніх справ затвердити в тижневий строк:

порядок та умови здійснення виплати грошової винагороди;

перелік посад поліцейських у Департаменті кіберполіції Національної поліції, які протидіють кримінальним правопорушенням у сфері використання електронно-обчислювальних машин, систем та комп’ютерних мереж, а також запобігають та протидіють злочинам, пов’язаним з платіжними системами, інтернет-ресурсами, що містять протиправний контент, шляхом безпосереднього виконання технічних функцій у сфері обчислювальної техніки та програмування і мають право на отримання грошової винагороди відповідно до цієї постанови.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

              А. ЯЦЕНЮК

 

 

 

Інд. 72