• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 7 жовтня 2015 р. № 807

  Київ

  Про внесення змін до Порядку
  та критеріїв надання еталонам статусу національних еталонів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку та критеріїв надання еталонам статусу національних еталонів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 398 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 49, ст. 1576), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України від 5 червня 2014 р. № 1314-VII “Про метрологію та метрологічну діяльність”.

  Прем’єр-міністр України                                                         А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 75

     ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 7 жовтня 2015 р. №

  807

  ЗМІНИ,
  що вносяться до Порядку та критеріїв
  надання еталонам статусу національних еталонів

  1. Пункт 1 після слів “статусу національних еталонів” доповнити словами “та їх реєстрації”.

  2. Доповнити Порядок та критерії пунктом 7 такого змісту:

  “7. Реєстрація національних еталонів здійснюється Мінекономрозвитку з метою їх обліку та ідентифікації одночасно з наданням їм статусу національних еталонів.

  Під час реєстрації національному еталону присвоюється реєстраційний номер, який складається з індексу еталона, номера відповідного виду вимірювань, порядкового номера національного еталона у відповідному виді вимірювань та року надання еталону статусу національного еталона.

  Реєстраційний номер національного еталона присвоюється наказом Мінекономрозвитку одночасно з наданням еталону статусу національного еталона, копія наказу надсилається організації — зберігачу еталона.

  Мінекономрозвитку забезпечує розміщення та оновлення на офіційному веб-сайті інформації про зареєстровані національні еталони.”.

  _____________________