• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 8 вересня 2015 р. № 910-р

  Київ

  Про затвердження плану заходів із
  впровадження Ініціативи щодо забезпечення
  прозорості у видобувних галузях на 2015 рік

  1. Затвердити план заходів із впровадження Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях на 2015 рік, що додається.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади інформувати у визначені строки Міністерство енергетики та вугільної промисловості про стан виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів.

  Прем’єр-міністр України                                                       А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 21

     ЗАТВЕРДЖЕНО 
  розпорядженням Кабінету Міністрів України 
  від 8 вересня 2015 р. № 910-р

  ПЛАН ЗАХОДІВ
  із впровадження Ініціативи щодо забезпечення
  прозорості у видобувних галузях на 2015 рік

  1. Розробити та подати на розгляд Кабінету Міністрів України:

  проект акта Кабінету Міністрів України щодо порядку забезпечення прозорості у видобувних галузях.

  Міненерговугілля,
  Мінфін,
  Мінекономрозвитку,
  Мінприроди.


  До 17 вересня;

  законопроект щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях, у якому передбачити звітування Міненерговугіллю суб’єктів господарювання у зазначених галузях відповідно до Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях.

  Міненерговугілля,
  Мінфін,
  Мінекономрозвитку,
  Мінприроди.


  До 15 листопада.

  2. Забезпечити збір та подання Міненерговугіллю інформації за 2013 рік, необхідної для підготовки звіту відповідно до вимог Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях.

  Мінприроди,
  Мінекономрозвитку,
  Мінфін,
  Держстат,
  ДФС.  До 17 вересня.

  3. Підготувати та подати Міненерговугіллю інформацію за 2013 рік про обсяги надходжень до державного та місцевих бюджетів від сплати загальнодержавних та місцевих податків і зборів та інших платежів суб’єктами господарювання у видобувних галузях, а також про розподіл видатків державного та місцевих бюджетів на розвиток видобувних галузей.

  Мінфін, 
  ДФС.

  До 17 вересня.

  4. Узагальнити та подати Міненерговугіллю інформацію за 2013 рік про порядок оподаткування суб’єктів господарювання у видобувних галузях та реформи, що проводились у зазначеній сфері.

  Мінфін,
  ДФС.

  До 17 вересня.

  5.  Забезпечити подання Міненерговугіллю оновленої інформації про діючі ліцензії, спеціальні дозволи, угоди про умови користування надрами, що надають право користувачам надр здійснювати розвідку нафти, газу, вугілля та інших корисних копалин, дослідно-промислову розробку родовищ, та реформи, що здійснюються у зазначеній сфері.

  Мінприроди.

  До 17 вересня.

  6. Затвердити та оприлюднити на офіційному веб-сайті Міненерговугілля звіт за 2013 рік відповідно до вимог Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях.

  Міненерговугілля.

  До 15 жовтня.

  _____________________