• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 2 вересня 2015 р. № 904-р

  Київ

  Про внесення змін до розпорядження
  Кабінету Міністрів України
  від 14 травня 2015 р. № 491

  Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 травня 2015 р. № 491 “Про погашення кредиторської заборгованості з відшкодування витрат, пов’язаних з проведенням часткової оплати вартості тимчасового проживання громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та району проведення антитерористичної операції” такі зміни:

  абзац перший пункту 1 після цифр і слів “48,184 тис. гривень” доповнити словами і цифрами “, Донецькій облдержадміністрації 80,955 тис. гривень і Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (для Київської міськдержадміністрації) 213,915 тис. гривень”;

  доповнити розпорядження пунктом 3 такого змісту:

  “3. Донецькій облдержадміністрації і Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства забезпечити погашення зазначеної в пункті 1 цього розпорядження заборгованості і подати до 15 вересня 2015 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.”.

  Прем’єр-міністр України                                                           А. ЯЦЕНЮК

  Інд. 75