• In English

  • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

    РОЗПОРЯДЖЕННЯ

    від 17 липня 2015 р. № 737-р

    Київ

    Про присудження Премії Кабінету Міністрів України
    за особливі досягнення молоді у розбудові України

    Присудити Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2013—2014 роки:

    За виробничі досягнення

    ГРЕБЕНЮКУ
    Миколі Миколайовичу

    токареві-розточувальникові 4-го розряду механоскладального цеху № 1 публічного акціонерного товариства “Старокраматорський машинобудівний завод”, Донецька область

    МАТЮШИНЦЮ
    Вадиму Миколайовичу

    начальникові відділення групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області

    ПОПЕНКУ
    Олександру Олександровичу

    інженерові-технологові I категорії технічного відділу Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства Міністерства соціальної політики

    РЕШТІ
    Данилу Вікторовичу

    майстрові-гончареві, викладачеві школи гончарного мистецтва, Житомирська область

    За наукові досягнення

    БАЛКУ
    Олександру Богдановичу

    старшому науковому співробітникові відділу антибіотиків Інституту мікробіології і вірусології імені Д. К. Заболотного Національної академії наук, кандидатові біологічних наук, м. Київ

    БЕЗУСУ
    Роману Миколайовичу

    доцентові кафедри фінансів Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, кандидатові економічних наук

    БОРОДАВКО
    Оксані Олександрівні

     

    старшому науковому співробітникові відділу медичної психології державної установи “Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук”, кандидатові психологічних наук

    БУЗНИЦЬКОМУ
    Руслану Ігоровичу

    асистентові кафедри травматології та ортопедії та травматології Харківської медичної академії післядипломної освіти, кандидатові медичних наук

    ВАСИЛЕНКУ
    Олександру Сергійовичу

    асистентові кафедри механізації та електрифікації сільськогосподарського виробництва агрономічного (агробіотехнологічного) факультету Білоцерківського національного аграрного університету

    ДАНКЕВИЧУ
    Віталію Євгеновичу

    старшому викладачеві кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Житомирського національного агроекологічного університету, кандидатові економічних наук

    ЖБАНКОВУ
    Ярославу Геннадійовичу

    доцентові кафедри “Обробка металів тиском” Донбаської державної машинобудівної академії, кандидатові технічних наук

    ЗЕЛЕНСЬКОМУ
    Олегу Івановичу

    заступникові завідувача коксовим відділом державного підприємства “Український державний науково-дослідний вуглехімічний інститут (УХІН)”, кандидатові технічних наук, Харківська область

    ЗУБКУ
    Владиславу Миколайовичу

    доцентові кафедри “Трактори та сільськогосподарські машини” інженерно-технологічного факультету Сумського національного аграрного університету, кандидатові технічних наук

    КОВАЛЕНКО
    Вікторії Анатоліївні

    старшому викладачеві кафедри клінічної лабораторної діагностики державного закладу “Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України”, кандидатові біологічних наук

    ЛІХОНОСОВІЙ
    Ганні Сергіївні

    доцентові кафедри оподаткування Східноукраїнського національного університету імені В. Даля, кандидатові економічних наук, Луганська область

    ЛЮБИЧУ
    Віталію Володимировичу

    старшому викладачеві кафедри технології зберігання і переробки зерна Уманського національного університету садівництва, кандидатові сільськогосподарських наук

    СКВОРЦОВІЙ
    Наталі Миколаївні

    студентці історико-теоретичного факультету спеціалізації “музикознавство” Національної музичної академії імені П. І. Чайковського

    СОСНІНУ
    Миколі Дмитровичу

    асистентові кафедри урології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, кандидатові медичних наук

    ТРИСТАНУ
    Андрію Вікторовичу

    старшому науковому співробітникові науково-дослідного відділу (оперативного мистецтва та бойового застосування Повітряних Сил) наукового центру Повітряних Сил Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, кандидатові технічних наук

    ЧЕРЕНКУ
    Сергію Олексійовичу

    старшому науковому співробітникові Інституту органічної хімії Національної академії наук, кандидатові хімічних наук, м. Київ

    ЯЦИШИН
    Анні Володимирівні

    старшому науковому співробітникові, докторантові Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук, кандидатові педагогічних наук

    За творчі досягнення

    ГРИЩЕНКО
    Тетяні Рубілівні

    провідному науковому співробітникові сектору наукознавства Інституту історії аграрної освіти, науки та техніки Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук, кандидатові історичних наук, м. Київ

    ДЕЛІКАТНІЙ
    Олександрі Олександрівні

    вихованці Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва

    КУЧЕРУК
    Ярославі Вікторівні

    завідуючій відділом, викладачеві відділу декоративно-ужиткового мистецтва Полтавської міської школи мистецтв “Мала академія мистецтв” імені Раїси Кириченко

    ПОП
    Марії Іванівні

    студентці педагогічного факультету Мукачівського державного університету, Закарпатська область

    СТОЯНОВУ
    Олексію Васильовичу

    заступникові директора з навчальної роботи Кіровоградського музичного училища

    За спортивні досягнення

    БАНЬКІНУ
    Віктору Вікторовичу

    спортсменові-інструкторові команди майстрів з видів стрільби Центрального спортивного клубу Збройних Сил, молодшому сержантові, м. Київ

    БОЛДИРЕВУ
    Даниїлу Владиславовичу

    спортсменові-інструкторові штатної команди національної збірної команди України із скелелазіння, чемпіонові світу та чемпіонові Кубка світу із скелелазіння, Одеська область

    БОРИСЮКУ
    Олександру Степановичу

     

    старшому тренерові-викладачеві Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи, майстрові спорту міжнародного класу з легкої атлетики, Волинська область

    ГОНГАЛЬСЬКОМУ
    Олександру Миколайовичу

    спортсменові-інструкторові штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів Житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, чемпіонові Європи із шашок серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату 2013 року

    КОБІ
    Джойс Габріелівні

    спортсменці Вінницької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики

    КОМАЩУК
    Аліні Іванівні

    переможниці світу 2013 року з фехтування в командних змаганнях, майстрові спорту України міжнародного класу, Хмельницька область

    КОРОСТИЛЬОВУ
    Павлу Сергійовичу

    спортсменові-інструкторові штатної збірної команди України із стрільби кульової, заслуженому майстрові спорту України з кульової стрільби, Львівська область

    КУРОВУ
    Роману Володимировичу

    заслуженому майстрові спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, Рівненська область

    МЕРКУШИНІЙ
    Анастасії Олегівні

    членові збірної команди України з біатлону, майстрові спорту з біатлону, Тернопільська область

    ПАНЧЕНКОВУ
    Богдану Сергійовичу

    студентові факультету автоматизованих систем управління виробництвом Запорізької державної інженерної академії, членові чоловічої збірної команди України з шашок, майстрові спорту України

    ПРОКОПЧУК
    Юлії Анатоліївні

    тренерові команди майстрів з плавання Центрального спортивного клубу Збройних Сил, старшому сержантові, м. Київ

    РОМАНЧУКУ
    Михайлу Михайловичу

    майстрові спорту України міжнародного класу, спортсменові-інструкторові штатної збірної команди України з плавання, Рівненська область

    САЛАДУСІ
    Ользі Валеріївні

    заслуженому майстрові спорту, членові збірної команди України з легкої атлетики, Донецька область

    СІЧЕНІКОВІЙ
    Лідії Юріївні

    спортсменці-інструкторові Національної академії Служби безпеки, Чернівецька область

    СТЕПАНЮК
    Вікторії Сергіївні

    триразовій чемпіонці України з армспорту серед інвалідів, переможниці Кубка України з гирьового спорту, Житомирська область

    ХОМЯК
    Катерині Вікторівні

    вихованці відділення боротьби дитячо-юнацької спортивної школи № 2 м. Житомира

    За особисту мужність

    БОРИСЕНКУ
    Костянтину Олександровичу

    випускникові Миколаївської загальноосвітньої школи IIII ступеня № 6

    ВЕНГРЕНОВИЧУ
    Тарасу Петровичу

     

    пожежному-рятувальникові державного пожежно-рятувального поста (м. Бурштин) ДПРЧ-3 управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області, молодшому сержантові служби цивільного захисту (м. Галич)

    ВЛАСЕНКУ
    Андрію Андрійовичу

    водолазному фахівцеві — начальникові відділення водолазних робіт групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, майорові служби цивільного захисту

    ІВЧЕНКУ
    Вадиму Миколайовичу

    дільничному інспекторові міліції сектору дільничних інспекторів міліції Шевченківського районного відділу Запорізького міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Запорізькій області, лейтенантові міліції

    КАЧАНУ
    Роману Любомировичу

    випускникові Радехівської загальноосвітньої школи IIII ступеня, Львівська область

    КИРИЛЮКУ
    Олександру Олександровичу

    начальникові відділення групи піротехнічних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області, старшому лейтенантові служби цивільного захисту

    КОСМАЧЕВСЬКОМУ
    Сергію Владиславовичу

    водолазові водолазно-рятувального відділення № 2 (с. Рудківці) групи водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, молодшому сержантові служби цивільного захисту

    МАЛЬГІНОВУ
    Дмитру Юрійовичу

    старшому дільничному інспекторові міліції сектору дільничних інспекторів міліції Шевченківського районного відділу Запорізького міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Запорізькій області, старшому лейтенантові міліції

    МОГИЛЬНОМУ
    Сергію Григоровичу

    командирові відділення 25-ї державної пожежно-рятувальної частини (м. Березань) 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області

    МУЛЯРУ
    Володимиру Вікторовичу

    старшому спеціалістові служби захисту інформації Київського міського військового комісаріату, сержантові

    ОВСІЄНКУ
    Руслану Олеговичу

    начальникові водолазної служби аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у м. Києві, капітанові служби цивільного захисту

    РЕДЬЦІ
    Олексію Володимировичу

    начальникові караулу 24-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону (м. Маріуполь) Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Донецькій області, лейтенантові служби цивільного захисту

    СТЕЦЕНКУ
    Валентину Володимировичу

    командирові відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, прапорщикові служби цивільного захисту

    За внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху

    АБРАМ’ЮКУ
    Святославу Юрійовичу

    голові молодіжної громадської організації “Молода просвіта”, Тернопільська область

    ВЕЛІНЦЮ
    Петру Васильовичу

    віце-президентові Міжнародної федерації бойового гопака, заступникові директора Дубровицької дитячо-юнацької спортивної школи, Рівненька область

    ВОЛЬЧЕВІЙ
    Галині Анатоліївні

    методистові науково-методичного відділу державного підприємства “Український дитячий центр “Молода гвардія”, Одеська область

    ОВЧАРОВІЙ
    Валерії Сергіївні

    студентці факультету соціології та управління Запорізького національного університету

    РИБАЛКО
    Андрію Петровичу

    заступникові голови Всеукраїнської громадської організації “Молодий народний рух”, членові Сумської обласної громадської організації “Бюро аналізу політики”

    Прем’єр-міністр України                                                       А. ЯЦЕНЮК

    Інд. 73