• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 8 липня 2015 р. № 471

  Київ

  Про внесення змін до  постанови
  Кабінету Міністрів України
  від 1 жовтня 2014 р. № 531

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 531 “Про особливості реалізації прав деяких категорій осіб на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 84, ст. 2372) зміни, що додаються.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

              А. ЯЦЕНЮК

   

   

  Інд. 73

   

   

     ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 8 липня 2015 р. № 471

  ЗМІНИ,
  що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України
  від 1 жовтня 2014 р. № 531

  1. Абзац перший підпункту 1 пункту 1 викласти в такій редакції:

  “1) особи, які перебувають (перебували) у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями чи фізичними особами або були добровільно застраховані та переселилися з тимчасово окупованої території, району проведення антитерористичної операції або зони надзвичайної ситуації (далі — застраховані особи), мають право на надання матеріального забезпечення та соціальних послуг відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, а до завершення заходів, пов’язаних з утворенням зазначеного Фонду та його робочих органів, — робочими органами Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — фонди) відповідно до пункту 6 розділу VII “Прикінцеві та перехідні положення” зазначеного Закону за фактичним місцем проживання у порядку, встановленому правліннями фондів.”.

  2. Доповнити постанову пунктом 11 такого змісту:

  “11. Установити, що дія цієї постанови поширюється на застрахованих осіб, які перебувають (перебували) у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями чи фізичними особами, що зареєстровані на тимчасово окупованій території, в районі проведення антитерористичної операції або в зоні надзвичайної ситуації, але фактичне місце проживання яких розташоване на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.”.

  3. Пункт 2 викласти в такій редакції: 

  “2. Рекомендувати правлінню Фонду соціального страхування прийняти власні нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цієї постанови.”.

  _____________________