КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 травня 2015 р. № 538-р

Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів
України видатним тренерам, які забезпечують
підготовку спортсменів до участі в Олімпійських
та Паралімпійських іграх


Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, строком на один рік згідно з додатком.

Прем’єр-міністр України                                                        А. ЯЦЕНЮК

Інд. 73

 



Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 27 травня 2015 р. № 538-р

СПИСОК
видатних тренерів, що забезпечують підготовку
спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх,
яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України


АЛФЬОРОВА
Ганна Юріївна

тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

БАЗІН
Сергій Миколайович

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з велосипедного спорту (шосе)

БАКАРАСЄВ
Олександр Михайлович

тренер Дмитра Міхая та Артема Морозова, які входять до числа кандидатів елітної групи з веслування академічного на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

БОЙКО
Анатолій Григорович

тренер Ольги Саладухи, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

БОНДАРЕНКО
Віктор Васильович

тренер Богдана Бондаренка, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

БОНДАРЧУК
Андрій Володимирович

тренер Марини Черняк, яка входить до числа кандидатів елітної групи з дзюдо на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

БОРБОЛЮК
Надія Анатоліївна

тренер штатної команди національної збірної команди України з фехтування на візках серед спортсменів-інвалідів

ВОРЧАК
Олександр Васильович

тренер Артема Прими та Сергія Семенова, які входять до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)

ГЕРЕЙ
Анатолій Васильович

тренер Анатолія Герея, який входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXI Олімпіади
у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ГОРДІЄНКО
Сергій Володимирович

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боксу (жінки)

ГОРІН
Олександр Миколайович

тренер Максима Семянківа, який входить до числа кандидатів провідної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ГУСЕВ
Юрій Олексійович

тренер штатної команди національної збірної команди України з тенісу настільного серед спортсменів-інвалідів

ДАНЬКО
Григорій Володимирович

старший тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби вільної

ДЕРЮГІНА
Альбіна Миколаївна

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з гімнастики художньої

ДЕРЮГІНА
Ірина Іванівна

старший тренер штатної команди національної збірної команди України з гімнастики художньої

ДЗІГАСОВ
Артур Петрович

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської

ДОВГАНЬ
Микола Анатолійович

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного

ДОРОШИН
Олександр Силантійович

старший тренер штатної команди національної збірної команди України з фехтування на візках серед спортсменів-інвалідів

ДУБРОВА
Віталій Вікторович

старший тренер штатної команди національної збірної команди України з дзюдо

ЄВОНОВ
Володимир Євгенійович

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби вільної (жінки)

ЄРУЗЕЛЬ
Євген Іванович

старший тренер штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів

ЗАГРЕБА
Вячеслав Миколайович

старший тренер штатної команди національної збірної команди України з параканое серед спортсменів-інвалідів

ЗАЙЦЕВА
Олеся Володимирівна

тренер Лоліти Ананасової та Анни Волошиної, які входять до числа кандидатів елітної групи з синхронного плавання на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ЗЕВІН
Юрій Михайлович

тренер Дарини Зевіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з плавання на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ЗОЦ
Микола Миколайович

тренер Ірини Варвинець, яка входить до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)

ЗУЄВ
Геннадій Володимирович

тренер Андрія Проценка, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ІЛЬІН
Микола Семенович

тренер штатної команди національної збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів

ІЛЬЯШЕНКО
Олег Петрович

старший тренер штатної команди національної збірної команди України із стрільби з лука серед спортсменів-інвалідів

ІЩЕНКО
Олег Павлович

тренер Павла Іщенка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КАЗАНІН
Вадим Анатолійович

тренер Дмитра Митрофанова, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КАСПАРОВ
Олександр Аванесович

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з тенісу настільного серед спортсменів-інвалідів

КАШКО
Микита Ігорович

тренер штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів з академічного веслування

КИСЕЛИЦЯ
Віталій Олександрович

тренер Жана Беленюка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боротьби греко-римської на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КОБЕЛЬНИК
Юрій Михайлович

тренер Олександра Абраменка, який входить до числа кандидатів елітної групи з фрістайлу на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)

КОМАРОВ
Сергій Миколайович

тренер Богдана Нікішина, який входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КОРОЛЬ
Роман Сергійович

тренер штатної команди національної збірної команди України з паратриатлону серед спортсменів-інвалідів

КОЩАВЦЕВ
Віктор Іванович

тренер Ірини Кіндзерської, яка входить до числа кандидатів елітної групи з дзюдо на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КРАВЧЕНКО
Олександр Володимирович

тренер Яни Бондар та Юлії Джіми, які входять до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)

КУЛЯЄВА
Людмила Вікторівна

тренер національної збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів

КУЧЕР
Дмитро Володимирович

тренер штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів із зимових видів спорту

КУЧІНОВ
Юрій Павлович

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з важкої атлетики

ЛАВРУХІН
Вячеслав Вячеславович

тренер Ігоря Радівілова, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ЛОЇВСЬКИЙ
Леонід Миколайович

тренер Миколи Буценка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

МАКСИМОВ
Руслан Юрійович

тренер штатної команди національної збірної команди України з параканое серед спортсменів-інвалідів

МАКСИМОВА
Олена Миколаївна

тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

МАЛОЙВАН
Ярослав Володимирович

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з волейболу сидячи серед спортсменів-інвалідів

МАРЧЕНКО
Юрій Володимирович

тренер Ольги Харлан, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

МАР’ЯНКО
Тетяна Йосипівна

тренер Іллі Кваші, який входить до числа кандидатів елітної групи із стрибків у воду на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

МЕЖЕНІНА
Валерія Олександрівна

тренер Лоліти Ананасової, Анни Волошиної, Олени Гречихіної, Ольги Золотарьової, Катерини Резнік, Анастасії Савчук, Олександри Сабади, Катерини Садурської та Ксенії Сидоренко, які входять до числа кандидатів елітної групи з плавання синхронного на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

НАЗАРЕНКО
Юрій Вікторович

тренер Ібрагіма Алдатова та Алена Засєєва, які входять до числа кандидатів елітної групи з боротьби вільної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ОВЧАРЕНКО
Сергій Валентинович

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з футболу серед спортсменів-інвалідів

ОПАЛЬНИК
Володимир Григорович

старший тренер штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного

ОРЛІКОВСЬКИЙ
Андрій Вікторович

тренер Яни Шемякіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXI Олімпіади у
м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ПРИХОДЬКО
Ольга Петрівна

тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

РОЗУМІЙ
Наталія Михайлівна

тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

САВЛОХОВ
Руслан Сосланович

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби вільної (чоловіки)

САІДОВА
Світлана Бурханівна

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з плавання синхронного

САЛЬНІКОВА
Олена Святославівна

тренер національної збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів

САРТИНСЬКИЙ
Геннадій Людвигович

тренер Олега Верняєва, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

САХАРУК
Володимир Іванович

тренер Максима Богдана, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

СЕМЕНОВ
Олександр Володимирович

тренер Сергія Семенова, який входить до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)

СИДОРУК
Віктор Васильович

головний тренер штатної команди національної збірної команди України із стрільби з лука

СОЛОМІН
Анатолій Васильович

тренер Ігоря Главана та Людмили Оляновської, які входять до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

СОРОКІН
Вячеслав Михайлович

тренер Юрія Чебана, який входить до числа кандидатів елітної групи з веслування на байдарках і каное на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

СОСНОВСЬКИЙ
Дмитро Дмитрович

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боксу (чоловіки)

СТУПАЧЕНКО
Олена Василівна

тренер Аліни Фьодорової та Анастасії Мохнюк, які входять до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

СУРКОВ
Олег Анатолійович

тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

ТИМОФЕЄВ
Юрій Васильович

тренер штатної команди національної збірної команди України з футболу серед спортсменів-інвалідів

ТИМОШЕНКО
Віктор Гаврилович

тренер штатної команди національної збірної команди України з волейболу сидячи серед спортсменів-інвалідів

ТКАЧЕНКО
Юрій Іванович

тренер Дениса Берінчика, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ТОБІАС
Денис Юрійович

тренер Руслана Дмитренка, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ТОКМАЧОВА
Тамара Володимирівна

головний тренер штатної команди національної збірної команди України із стрибків у воду

ХРИСТИК
Володимир Васильович

тренер штатної команди національної збірної команди України з фехтування на візках серед спортсменів-інвалідів

ЧЕРЕДІНОВ
Ігор Борисович

тренер Олени Костевич, яка входить до числа кандидатів елітної групи із стрільби кульової на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ЩУЛІПЕНКО
Петро Васильович

тренер-механік штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

_____________________