• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 20 травня 2015 р. № 501-р

  Київ

  Про реалізацію  пілотного проекту

  щодо впровадження процедури
  електронних закупівель товарів

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства економічного розвитку і торгівлі стосовно реалізації пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів (далі — пілотний проект), вартість яких не перевищує суми, визначеної Законами України “Про здійснення державних закупівель” та “Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності”.

  2. Взяти до відома, що під час реалізації пілотного проекту:

  учасники пілотного проекту проводять електронні закупівлі товарів з використанням автоматизованої інформаційної системи, яка забезпечує прозорість результатів закупівель та до складу якої входять центральна база даних, єдиний модуль аукціону та кілька електронних майданчиків (сайтів у Інтернеті), що взаємодіють з центральною базою даних через відкритий програмний інтерфейс (АРI);

  замовники самостійно приймають рішення щодо участі в пілотному проекті;

  може проводитися електронний реверсивний аукціон для визначення найкращої ціни товарів;

  строк реалізації пілотного проекту становить шість місяців з дня набрання чинності цим розпорядженням.

  3. Міністерству економічного розвитку і торгівлі  довести інформацію про реалізацію пілотного проекту до відома замовників шляхом її оприлюднення на своєму офіційному веб-сайті та  подати не пізніше ніж через три місяці після завершення його реалізації Кабінетові Міністрів України звіт про результати реалізації пілотного проекту.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  А. ЯЦЕНЮК

   

   

  Інд. 18