• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 19 листопада 2014 р. № 627

  Київ

  Деякі питання запровадження марок
  акцизного податку нового зразка для
  алкогольних напоїв і тютюнових виробів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити нові зразки марок акцизного податку для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва, що додаються.

  2. Запровадити з 1 січня 2015 p. марки акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва.

  3. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  4. Державній фіскальній службі:

  забезпечити виготовлення до 25 грудня 2014 р. марок акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва, а також їх продаж в установленому порядку;

  припинити з 1 січня 2015 p. продаж марок акцизного податку для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва, зразки яких затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р. № 188 “Деякі питання маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 24, ст. 808, № 51, ст. 1850).

  5. Рекомендувати Національному банку України для забезпечення дотримання принципів добросовісної конкуренції забезпечити проведення протягом двох місяців державним підприємством “Поліграфічний комбінат “Україна” по виготовленню цінних паперів” конкурсного відбору з метою визначення суб’єкта господарювання, який постачатиме захисний елемент гарячого тиснення, що використовуватиметься під час виготовлення марок акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

                                 А. ЯЦЕНЮК

   

   

  Інд. 34

   

   

   

  Зразки марок та зміни, що додаються: