• In English

 •  

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 30 квітня 2014 р. № 578-р

  Київ

  Деякі питання функціонування
  морського та річкового транспорту

  У зв’язку з неможливістю здійснення у морських портах, розташованих на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, обслуговування суден і пасажирів, проведення вантажних, транспортних, експедиційних робіт та інших пов’язаних з цим видів господарської діяльності, забезпечення належного рівня безпеки судноплавства, дотримання вимог міжнародних договорів України, забезпечення охорони навколишнього природного середовища:

  1. Міністерству інфраструктури, Державній інспекції з безпеки на морському та річковому транспорті здійснити заходи щодо:

  тимчасового припинення виконання своїх повноважень на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя;

  закриття відповідно до Порядку відкриття та закриття морських портів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 р. № 495 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 54, ст. 1970), морських портів Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта, розташованих на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

  2. Міністерству закордонних справ поінформувати міжнародні організації про закриття морських портів Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта після прийняття відповідного рішення.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  А. ЯЦЕНЮК

   

   

  Інд. 70