• In English

 • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 11 грудня 2013 р.  908

  Київ

  Деякі питання реалізації проекту соціально-економічного
  розвитку
  Оновлення рухомого складу тролейбусного парку
  Хмельницького комунального підприємства
  Електротранс

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Схвалити проект соціально-економічного розвитку “Оновлення рухомого складу тролейбусного парку Хмельницького комунального підприємства Електротранс (далі — проект розвитку) з такими основними техніко-економічними показниками:

  нові тролейбуси, придбані у вітчизняних виробників, одиниць

  46

  загальна вартість, тис. гривень

  80 000

  у тому числі за рахунок коштів кредиту, залученого під державні гарантії

  80 000

  2. Затвердити Умови надання у 2013 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради за запозиченням, що залучається для реалізації проекту соціально-економічного розвитку “Оновлення рухомого складу тролейбусного парку Хмельницького комунального підприємства Електротранс”, що додаються.

  3. Уповноважити Міністра фінансів підписувати документи щодо надання державної гарантії за запозиченням, що залучається для реалізації проекту розвитку.

  4. Міністерству фінансів під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік передбачати кошти для погашення та обслуговування запозичення, що залучається для реалізації проекту розвитку.

                    Прем’єр-міністр України                                                   М. АЗАРОВ

  Інд.70

     ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від

  11 грудня 2013 р.   908

  УМОВИ
  надання у 2013 році державних гарантій для забезпечення
  виконання боргових зобов’язань управління житлово-комунального
  господарства Хмельницької міської ради за запозиченням, що
  залучається для реалізації проекту соціально-економічного розвитку

  Оновлення рухомого складу тролейбусного парку Хмельницького
  комунального підприємства
  Електротранс

  1. Ці Умови регулюють відносини, пов’язані з наданням державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради (далі позичальник) за запозиченням, залученим за кредитним договором, укладеним з банком­-кредитором на суму, що не перевищує 80 000 тис. гривень (далі запозичення), для реалізації проекту соціально-економічного розвитку “Оновлення рухомого складу тролейбусного парку Хмельницького комунального підприємства Електротранс (далі проект розвитку).

  2. Державні гарантії надаються Кабінетом Міністрів України для забезпечення виконання боргових зобов’язань позичальника за кредитним договором, зазначеним у пункті 1 цих Умов.

  Запозичення здійснюється за умови, якщо ефективна відсоткова ставка не перевищує 10 відсотків річних.

  Строк користування запозиченням не повинен перевищувати 10 років.

  Видатки для реалізації проекту розвитку за рахунок запозичення здійснюються позичальником за кодом тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, визначеним рішенням Хмельницької міськради.

  Витрати, пов’язані з поверненням та обслуговуванням запозичення, здійснюються:

  у розмірі 50 відсотків суми, що підлягає сплаті відповідно до графіка платежів за кредитним договором,за рахунок коштів державного бюджету, передбачених за програмою 3511590 “Обслуговування та погашення зобов’язань за залученими коштами під державні гарантії для здійснення капітальних видатків розпорядниками бюджетних коштів”;

  інші витрати за рахунок коштів міського бюджету м. Хмельницького.

  3. Забезпеченням виконання зобов’язань позичальника за надання державної гарантії є майно (46 тролейбусів), що придбавається за рахунок запозичення, загальною вартістю до 80 000 тис. гривень.

  4. Плата за надання державних гарантій встановлюється в розмірі 1 гривні.

  5. Для надання державних гарантій позичальник подає Мінфіну такі документи:

  1) проект кредитного договору для його погодження;

  2) копії рішень Хмельницької міськради про:

  надання позичальникові повноважень щодо залучення кредиту під державні гарантії для реалізації проекту розвитку;

  зобов’язання Хмельницької міськради передбачити у міському бюджеті м. Хмельницького на 2013 рік та наступні роки видатки на повернення та обслуговування залученого під державні гарантії кредиту, а також для внесення до державного бюджету плати за надання державних гарантій;

  згоду на надання майнового забезпечення виконання зобовязань за державною гарантією;

  зобов’язання Хмельницької міськради передбачити у міському бюджеті м. Хмельницького видатки на реалізацію проекту розвитку в разі збільшення його кошторисної вартості.

  6. Мінфін, позичальник та Хмельницька міськрада до надання державних гарантій укладають договір про погашення заборгованості за виконання зобов’язань за державною гарантією.

  _____________________