• In English

  • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

    РОЗПОРЯДЖЕННЯ

    від 15 червня 2011 р. №  536-р

    Київ

    Про присудження Премії
    Кабінету Міністрів України за особливі
    досягнення молоді у розбудові України

    Присудити Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2010 рік:

    За виробничі досягнення

    БУКШІ
    Руслану Миколайовичу

    прохідникові відокремленого підрозділу “Шахта імені С. М. Кірова” державного підприємства “Макіїввугілля”, Донецька область

    КЛІМОВУ
    Володимиру Анатолійовичу

    доцентові кафедри акушерства і гінекології Луганського державного медичного університету, кандидатові медичних наук

    ЛЕМКУ
    Івану Івановичу

    завідувачеві відділенням ендоскопічної діагностики та мініінвазивної хірургії Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака, кандидатові медичних наук

    МОСКАЛЮКУ
    Івану Васильовичу

    гірникові підземному, гірникові очисного забою відокремленого підрозділу “Шахта “Шахтарська-Глибока” державного підприємства “Шахтарськ-антрацит”, Донецька область

    СКИДАНУ
    Олегу Юрійовичу

    заступникові командира загону з оперативно-технічної роботи п’ятого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Луганська область

    ТХОРУ
    Ігорю Володимировичу

    гірникові підземному, гірникові очисного забою відокремленого підрозділу “Шахта “Великомостівська” державного підприємства “Львіввугілля”, Львівська область

    За наукові досягнення

    БАРНЕТТ
    Ользі Юліанівні

    асистентові кафедри сімейної медицини факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

    БОРИСЮК
    Ірині Юріївні

    науковому співробітникові відділу фізико-хімічної фармакології фізико-хімічного інституту імені О. В. Богатського Національної академії наук, кандидатові біологічних наук, Одеська область

    ГАЛУЗІ
    Олексію Анатолійовичу

    провідному науковому співробітникові Інституту електрофізики і радіаційних технологій Національної академії наук, докторові фізико-математичних наук, доцентові, Харківська область

    ГУБІНУ
    Миколі Володимировичу

    асистентові кафедри судової медицини та медичного правознавства Харківського національного медичного університету, кандидатові медичних наук

    КАРПАШУ
    Максиму Олеговичу

    директорові науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики і екології, доцентові кафедри технічної діагностики та моніторингу
    Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, кандидатові технічних наук

    КУЗЬМЕНКО
    Юлії Леонідівні

    завідувачеві відділення рентгенангіографії та ендоваскулярної хірургії державної установи “Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії” Міністерства охорони здоров’я, м. Київ

    МЕШКОВУ
    Денису Вікторовичу

    асистентові кафедри двигунів внутрішнього згоряння Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, кандидатові технічних наук

    МИРОНЕНКО
    Олені Валеріївні

    асистентові кафедри факультетської терапії та ендокринології Дніпропетровської державної медичної академії, кандидатові медичних наук

    НЕДУЖКУ
    Юрію Вікторовичу

    професорові кафедри управлінської діяльності Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, докторові історичних наук

    НЕЧИПОРУК
    Олені Петрівні

    доцентові кафедри комп’ютеризованих систем управління факультету комп’ютерних систем Національного авіаційного університету, кандидатові технічних наук, м. Київ

    ПАХОЛЬЧУК
    Ользі Петрівні

    асистентові кафедри факультетської педіатрії Запорізького державного медичного університету

    ПЕРШИНІ
    Юлії Ігорівні

    старшому науковому співробітникові науково-дослідної частини Української інженерно-педагогічної академії, кандидатові фізико-математичних наук, Харківська область

    ПОПРУЗІ
    Петру Вікторовичу

    завідувачеві лабораторії державного підприємства “Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій”, кандидатові технічних наук, м. Київ

    ПОЧАПСЬКІЙ-КРАСУЦЬКІЙ
    Оксані Іванівні

    старшому викладачеві кафедри журналістики, заступнику декана з наукової роботи та інформатизації навчального процесу факультету української філології та журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, кандидатові наук із соціальних комунікацій, Хмельницька область

    ПРИЛУЦЬКІЙ
    Світлані Володимирівні

    науковому співробітникові Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидатові біологічних наук

    ПРИСТУПІ
    Анатолію Леонідовичу

    доцентові кафедри електричних систем і мереж Чернігівського державного технологічного університету, кандидатові технічних наук

    САМОЙЛЕНКУ
    Дмитру Євгеновичу

    науковому співробітникові кафедри двигунів внутрішнього згоряння Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, кандидатові технічних наук

    СЕВОСТЬЯНОВУ
    Євгену Олександровичу

    старшому науковому співробітникові Інституту прикладної математики і механіки Національної академії наук, кандидатові фізико-математичних наук, Донецька область

    СКОРОМНОМУ
    Андрію Леонідовичу

    завідувачеві лабораторією енергозбереження в гірничо-металургійному комплексі Українського державного науково-технічного центру з технології та обладнання, обробки металів, захисту навколишнього середовища та використання вторинних ресурсів для металургії та машинобудування “Енергосталь”, Харківська область

    ШПИЛЬОВІЙ
    Юлії Борисівні

    старшому науковому співробітникові відділу проблем розвитку соціальної сфери державної установи “Інститут економіки природокористування та сталого розвитку” Національної академії наук, кандидатові економічних наук, м. Київ

    За творчі досягнення

    ГРИЦАЙ
    Оксані Стефанівні

    студентці Київського національного університету культури і мистецтв

    КЕРЧЕВУ
    Леоніду Вікторовичу

    учневі Міжводненської загальноосвітньої школи IIII ступеня Чорноморської районної ради, Автономна Республіка Крим

    КОРОКНАЙ
    Ксенії Євгенівні

    студентці коледжу мистецтв імені А. Ерделі Закарпатського художнього інституту

    ХЛИСТУН
    Євгенії Олександрівні

    студентці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

    За спортивні досягнення

    ГОВОРОВУ
    Андрію Андрійовичу

    студентові Дніпропетровського вищого училища фізичної культури, неодноразовому чемпіонові та рекордсменові України і Європи, майстрові спорту міжнародного класу з плавання

    ЗЕВІНІЙ
    Дарині Юріївні

    учениці загальноосвітньої школи м. Києва, багаторазовій чемпіонці та призерці першостей України, дворазовій чемпіонці, срібній призерці та рекордсменці Європи, майстрові спорту міжнародного класу з плавання

    КОЛОДІЮ
    Олегу Едуардовичу

    володареві перших місць у стрибках у воду на Юнацькому чемпіонаті Європи серед юніорів та третього місця у синхронних стрибках у воду на Юнацькому чемпіонаті світу, майстрові спорту міжнародного класу із стрибків у воду, Миколаївська область

    КУШНІРОВУ
    Денису Вячеславовичу

    студентові Криворізької філії приватного вищого навчального закладу “Європейський університет”, чемпіонові юнацьких Олімпійських ігор, майстрові спорту міжнародного класу з кульової стрільби

    КУШХОВУ
    Мурадину Сараджиновичу

    студентові спеціалізованого навчально-виховного комплексу спортивного профілю “Загальноосвітня школа-інтернат IIIII ступеня — вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради”, чемпіонові світу серед юніорів, майстрові спорту міжнародного класу з боротьби вільної

    ЛЯЩЕНКУ
    Ігорю Олеговичу

    учневі Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, багаторазовому чемпіонові України, чемпіонові юнацьких Олімпійських ігор, майстрові спорту України з легкої атлетики

     

     

     

    НІКОЛАЙЧИК
    Наталії Миколаївні

    студентці Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, багаторазовій чемпіонці України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, володарці Кубків України, майстрові спорту міжнародного класу з дзюдо, Рівненська область

    ПОПРУЖНОМУ
    Юрію Анатолійовичу

    студентові Чернігівського державного технологічного університету, багаторазовому чемпіонові України, майстрові спорту України з кулькової стрільби серед юніорів

    СЕМЕРЕНКО
    Валентині Олександрівні

    багаторазовій чемпіонці України та призерці чемпіонатів світу серед юніорів та юнаків з біатлону, неодноразовій чемпіонці Європи, майстрові спорту міжнародного класу, Сумська область

    СЕМЕРЕНКО
    Віті Олександрівні

    викладачеві фізичного виховання в органах внутрішніх справ, призерці та чемпіонці Європи, багаторазовій призерці етапів Кубка світу 2009―2011 років, триразовій чемпіонці Всесвітньої зимової універсіади, заслуженому майстрові спорту України з біатлону, старшому солдатові, Сумська область

    СКЛЯР
    Ілоні Олегівні

    спортсменці Київського обласного центру фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, багаторазовій чемпіонці України, майстрові спорту України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

    ЯРЬОМЦІ
    Світлані Миколаївні

    студентці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, неодноразовій чемпіонці України та міжнародних змагань, майстрові спорту міжнародного класу з дзюдо, Київська область

    За особисту мужність

    БЕРЕЖНОМУ
    Олександру Борисовичу

    пожежному другої підпорядкованої державної пожежної частини Приморського районного відділу Одеського міського управління Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій, сержантові служби цивільного захисту

    БУРДЕЛЯЦІ
    Олександру Анатолійовичу

    жителеві с. Башарівка Радивилівського району, Рівненська область

    ГОРБІКОВУ
    Володимиру Анатолійовичу

    начальникові шостої підпорядкованої державної пожежної частини Ленінського районного відділу Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій в Харківській області, майорові служби цивільного захисту

    ГРИЦУНОВУ
    Олександру Володимировичу

    помічникові начальника відділу по мобілізаційній роботі Старобільського районного відділу Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій в Луганській області, капітанові служби цивільного захисту

    КРУГЛОВУ
    Віталію Петровичу

    старшому інструкторові газодимозахисної служби десятої підпорядкованої державної пожежної частини м. Броварів Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Київській області, прапорщикові служби цивільного захисту

    ЛОГОНЮКУ
    Андрію Олександровичу

    командирові відділення дванадцятої самостійної державної пожежної частини смт Казанка Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій в Миколаївській області, прапорщикові служби цивільного захисту

    ТКАЧУКУ
    Віталію Вікторовичу

    старшому водієві-саперові групи піротехнічних робіт першого спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Міністерства надзвичайних ситуацій у м. Києві, прапорщикові служби цивільного захисту

    ФІРСОВУ
    Вадиму Вячеславовичу

    старшому пожежному тринадцятої державної пожежної частини Дніпровського районного управління Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій у м. Києві, сержантові служби цивільного захисту

    ЮЗВІ
    Вадиму Віталійовичу

    студентові Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса  Шевченка, Рівненська область

    За внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху

    ІГНАТОВИЧУ
    Анатолію Олександровичу

    асистентові кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем Національного університету “Львівська політехніка”, президент Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Національний студентський союз”

    КРИНИЦЬКОМУ
    Євгену Анатолійовичу

    завідувачеві кафедри соціально-правових та гуманітарно-природничих дисциплін, викладачеві Херсонського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом

    МАЖАРОВІЙ
    Наталі Вікторівні

    студентці факультету заочного та вечірнього навчання прокурорсько-слідчої спеціалізації Національного університету “Одеська юридична академія”

    ОСТАНКОВУ
    В’ячеславу Петровичу

    голові Молодіжного виконавчого комітету м. Керчі, начальникові відділу у справах сімї, молоді та спорту, Автономна Республіка Крим

    ОСТРЕНКУ
    Сергію Андрійовичу

    директорові обласного комунального закладу “Дніпропетровський центр соціально-психологічної допомоги”, першому заступникові Дніпропетровської обласної молодіжної організації всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молоді регіони”

    ФІЛАТОВУ
    Максиму Анатолійовичу

    голові профспілкового комітету студентів Донбаського державного технічного університету, Луганська область

    ХАРЧЕНКО
    Анні Олегівні

    президентові благодійного фонду “Наддніпрянський фонд”, координаторів напряму роботи з людьми з особливими потребами в коаліції молодіжних громадських організацій “Молода Черкащина”, Черкаська область

    ШАНЬШИНУ
    Євгену Геннадійовичу

    директорові комунальної установи “Харківський обласний центр молоді”, голові Ордженікідзевської районної в м. Харкові молодіжної громадської організації “Молоді регіони”

    ЮРКІВ
    Ярославі Ігорівні

    старшому викладачеві кафедри соціальної педагогіки Інституту педагогіки та психології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, членові Ради Луганського обласного осередку всеукраїнської молодіжної громадської організації “Асоціація трудових об’єднань молоді України”, кандидатові педагогічних наук

                      Прем’єр-міністр України                                                         М. АЗАРОВ

    Інд.70