• In English

  •  

    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

    РОЗПОРЯДЖЕННЯ

    від 17 червня 2009 р.  № 656-р

    Київ

     

    Про присудження Премії Кабінету Міністрів України

    за особливі досягнення молоді у розбудові України

     

    Присудити Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2008 рік:

    За виробничі досягнення

    БАЗЯРУКУ
    Віталію Ярославовичу

    гірникові очисного забою відокремленого підрозділу “Шахта № 1 НВ” державного підприємства “Волиньвугілля”

    БЕРЕЗОВСЬКІЙ
    Катерині Вікторівні

    заступникові директора департаменту державного регулювання Мінжитлокомунгоспу

    ВАСЬКОВУ
    Юрію Юрійовичу

    першому заступникові начальника державного підприємства “Одеський морський торговельний порт”, кандидатові технічних наук

    ГОРШКОВІЙ
    Наталі Іванівні

    директорові департаменту економічної стратегії Мінекономіки, кандидатові економічних наук

    ДЕРБАЛЮ
    Івану Михайловичу

    головному інспекторові відділу автоматизованих систем електронного декларування локального рівня служби автоматизованих систем електронного декларування регіональної інформаційної митниці Держмитслужби, інспекторові митної служби, Закарпатська область

    ЄНІ
    Руслану Олександровичу

    начальникові сектору відділу Управління СБУ в Запорізькій області, майорові

    ЗАГОРУЛЬКУ
    Дмитру Анатолійовичу

    майстрові першої групи дільниці з ремонту і обслуговування електроустаткування акумуляторних батарей, агрегатів безперебійного живлення, щитів постійного струму електричного цеху відокремленого підрозділу “Запорізька АЕС” державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”

    КОСМИНКУ
    Михайлу Васильовичу

    асистентові кафедри обліку аудиту та економічного аналізу Буковинської державної фінансової академії, Івано-Франківська область

    КУШНІР
    Ірині Володимирівні

    заступникові керівника секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Мін’юсту

    ЛИТВИНЧУКУ
    Андрію Леонідовичу

    директорові приватного підприємства “Компанія “Новий Рівень плюс”, Житомирська область

    ТАРАСЕНКО
    Олені Юріївні

    начальникові юридичного управління Державного центру зайнятості

    За наукові досягнення

    БАРАБАШУ
    Юрію Григоровичу

    завідувачеві кафедри конституційного права Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, кандидатові юридичних наук, доцентові, Харківська область

    БОРИСКІНУ
    Артему Вікторовичу

    старшому науковому співробітникові Інституту радіофізики та електроніки імені О. Я. Усикова Національної академії наук, кандидатові фізико-математичних наук, Харківська область

    БОРСУКУ
    Сергію Валерійовичу

    провідному інженерові-технологові групи фізичних розрахунків експериментально-фізичної лабораторії відділу ядерної безпеки відокремленого підрозділу “Запорізька АЕС” державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”

    ГРИГОРАШ
    Ользі Вікторівні

    студентці Дніпропетровської державної фінансової академії

    КАСЬЯН
    Наталії Володимирівні

    науковому співробітникові відділу пористих речовин та матеріалів Інституту фізичної хімії
    імені Л. В. Писаржевського Національної академії наук, кандидатові хімічних наук, м. Київ

    КУЗЬМІНОВІЙ
    Наталі Станіславівні

    науковому співробітникові відділу іхтіології Інституту біології південних морів
    імені О. О. Ковалевського Національної академії наук, кандидатові біологічних наук, м. Севастополь

    МИХАЛКІВ
    Людмилі Миронівні

    науковому співробітникові відділу симбіотичної азотфіксації Інституту фізіології рослин і генетики Національної академії наук, кандидатові біологічних наук, м. Київ

    НОСУЛІЧ
    Тетяні Миколаївні

    науковому співробітникові відділу проблем розвитку соціальної сфери Ради по вивченню продуктивних сил України Національної академії наук, кандидатові економічних наук, м. Київ

    СКИДАНУ
    Олегу Васильовичу

    докторантові Житомирського національного агроекологічного університету, кандидатові економічних наук

    СМІРНОВУ
    Андрію Віталійовичу

    головному конструкторові спеціального конструкторського бюро турбокомпресорних машин відкритого акціонерного товариства “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання імені  М. В. Фрунзе”, кандидатові технічних наук

    ШЕВЧУКУ
    Сергію Вікторовичу

    старшому науковому співробітникові відділу реабілітації Українського державного науково-дослідного інституту реабілітації інвалідів, кандидатові медичних наук, Вінницька область

    За творчі досягнення

    БАКУМЕНКО
    Ніколіні Сергіївні

    викладачеві Харківської художньої школи № 1 імені І. Ю. Репіна

    ГАНДЗЮК
    Діні Леонідівні

    завідувачеві редакції молодіжно-спортивних програм телебачення Вінницької обласної державної телерадіокомпанії

    ГЛАДУШУ
    Андрію Ігоровичу

    учневі Євпаторійського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня фізико-математична школа IIII ступенів № 6 — дошкільний навчальний заклад № 31”, Автономна Республіка Крим

    ГРЕСЬ
    Світлані Миколаївні

    директорові Житомирського філіалу Державного науково-контрольного інституту біотехнології і штамів мікроорганізмів, поетесі та авторці літературних творів для дітей, Житомирська область

    КИРЕЄВУ
    Олександру Олександровичу

    студентові Київського інституту музики імені                     Р. М. Глієра

    МЕЛЬНИЧУКУ
    Дмитру Валентиновичу

    артистові драми Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка

    ПЕТРИЧЕНКУ
    Євгену Володимировичу

    старшому викладачеві кафедри композиції і сучасних музичних технологій та теорії музики Донецької державної музичної академії імені С. С. Прокоф’єва, члену Національної спілки композиторів

    ТЕЛІЖЕНКО
    Олесі Миколаївні

    художникові-модельєрові, дизайнерові творчої майстерні Олександри Теліженко, Черкаська область

    ХАВЕЛІ
    Альоні Леонідівні

    завідуючому відділом соціальної політики і місцевого самоврядування Новобузької районної газети “Вперед”, Миколаївська область

    ШКОДІ
    Анастасії Вікторівні

    художниці, Кіровоградська область

    За спортивні досягнення

    БОНДАРУКУ
    Роману Романовичу

    спортсменові-інструкторові спортивної команди спортивного комітету внутрішніх військ МВС, старшому прапорщикові, Львівська область

    ВОРОБЙОВУ
    Олександру Сергійовичу

    спортсменові-інструкторові штатної збірної команди із спортивної гімнастики, заслуженому майстрові спорту, Луганська область

    ГРЕЧКУ
    Вадиму Анатолійовичу

    спортсменові-інструкторові штатної збірної команди з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, майстрові спорту міжнародного класу, Волинська область

    ДЖУРІ
    Денису Володимировичу

    старшому оперуповноваженому відділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю Печерського районного управління Головного управління МВС в м. Києві, майорові міліції

    ДУЛЯНИЦЬКОМУ
    Юрію Володимировичу

    тренерові-викладачеві спортивного клубу “Податкова академія” при Національному університеті державної податкової служби, Київська область

    МАТЛО
    Ярині Сергіївні

    спортсменові-інструкторові штатної збірної команди з плавання серед спортсменів з вадами зору, майстрові спорту міжнародного класу, Рівненська область

    МІРОШНИЧЕНКУ
    Віталію Олексійовичу

    командирові другого відділення третьої навчальної групи військово-юридичного факультету Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, молодшому сержантові, Харківська область

    ПІДГРУШНІЙ
    Олені Михайлівні

    спортсменові-інструкторові штатної збірної команди з біатлону, майстрові спорту міжнародного класу, Тернопільська область

    ХАРЛАН
    Ользі Геннадіївні

    спортсменові-інструкторові штатної збірної команди з фехтування, заслуженому майстрові спорту, Миколаївська область

    ЯКОВЛЕВІЙ
    Діані Віталіївні

    вихованці Комінтернівської дитячо-юнацької спортивної школи, члену збірної команди з таїландського боксу муей-тай, члену збірної команди з боксу, Одеська область

    За особисту мужність

    БОРИНСЬКОМУ
    Любомиру Івановичу

    інспекторові групи документування роти міліції особливого призначення “Беркут” Головного управління МВС в Закарпатській області, старшині міліції

    КИЦЮКУ
    Олександру Олександровичу

    учневі Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, Дніпропетровська область

    КОНДРАШОВІЙ
    Галині Іванівні

    медичній сестрі підліткового відділення Рівненської обласної клінічної лікарні

    КРЄТОВУ
    Сергію Сергійовичу

    учневі Первомайської загальноосвітньої школи III ступенів № 10, Луганська область

    КРИЦЬКОМУ
    Олександру Івановичу

    помічникові начальника зміни оперативного відділу оперативно-координаційного центру Головного управління МНС в Одеській області, майорові служби цивільного захисту

    МАТВІЙЧУКУ
    Ігорю Леонідовичу

    заступникові начальника відділу прикордонної служби “Рава-Руська” I категорії (тип Б) з персоналу сьомого прикордонного загону Західного регіонального управління Держприкордонслужби, майорові, Львівська область

    САЛЬНІКОВУ
    Віктору Олександровичу

    начальникові рятувального відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління МНС в Вінницькій області, лейтенантові служби цивільного захисту

     

     

     

    СМАГІНУ
    Денису Сергійовичу

    штурманові вертолітної ескадрильї спеціального призначення спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС в Чернігівській області, майорові служби цивільного захисту

    СУХОВІЙ
    Анні Ігорівні

    інструкторові на громадських засадах польських скаутів (харцерів), Хмельницька область

    ШТЕФАНУ
    Анатолію Валерійовичу

    заступникові начальника польового вузла зв’язку 72 гвардійської окремої механізованої бригади 8 армійського корпусу, старшому лейтенантові, Київська область

    За внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху

    ДЕМЧЕНКУ
    Максиму Григоровичу

    виконавчому директорові благодійної асоціації допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД “Світло надії”, Полтавська область

    ДЖИЛЯДЖИ
    Мустафі Сервіновичу

    голові первинної профспілкової організації студентів, викладачеві кафедри охорони праці в машинобудуванні та навчальних закладах Республіканського вищого навчального закладу “Кримський інженерно-педагогічний університет”

    ЛЯЩЕНКУ
    Сергію Вікторовичу

    голові Синельниківської районної державної адміністрації, Дніпропетровська область

    МАРЦІНКІВУ
    Руслану Романовичу

    директорові благодійного фонду “Родина”, члену молодіжної організації “Пласт” Національної скаутської організації, Івано-Франківська область

    РОТОНОСУ
    Сергію Олексійовичу

    директорові комунальної установи “Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”

    СОШНИКОВУ
    Антону Олександровичу

    студентові економіко-правового факультету Донецького національного університету

    ТАНЦЮРІ
    Анні Олександрівні

    учениці Смілянської спеціалізованої школи

    IIII ступенів № 5, Черкаська область

    ШАВРИЦЬКОМУ
    Олександру Миколайовичу

    голові правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Європейська інтеграція”, м. Київ

    Премєр міністр України

    Ю. ТИМОШЕНКО

     

     

    Інд.28