• In English

  • КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

    РОЗПОРЯДЖЕННЯ

    від 18 червня 2008 р. № 847-р

    Київ

    Про присудження Премії Кабінету Міністрів України
    за особливі досягнення молоді у розбудові України

    Присудити Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2007 рік:

    За виробничі досягнення

    АВДОНІНУ
    Сергію Володимировичу

    операторові верстатів з програмним управлінням 5 розряду ВАТ “Мелітопольський компресор”, Запорізька область

    БІСОВЕЦЬКОМУ
    Юрію Анатолійовичу

    інженерові 1 категорії департаменту реконструкції та виробництва
    ВАТ “Укргідроенерго”, Київська область

    БОНДАРЧУКУ
    Володимиру Володимировичу

    віце-президентові Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Українська ліга молодих підприємців”, комерційному директорові ТОВ “Абрис-Ком”, м. Київ

    ВИСОЧАНСЬКОМУ
    Олександру Вікторовичу

    лікарю-невропатологові Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка
    О. І. Ющенка

    ВОЛОШИНУ
    Юрію Миколайовичу

    начальникові відділу системних проектів міжнародних фінансових організацій департаменту співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями Мінекономіки

    ГАВРИЛЕНКУ
    Володимиру Віталійовичу

    начальникові відділу розшуку злочинців і зниклих громадян управління карного розшуку кримінальної міліції управління МВС у Кіровоградській області, майорові міліції

    ГОРЯЧОВУ
    Дмитру Олексійовичу

    головному юрисконсульту юридичного відділу Чопської митниці, інспекторові митної служби 2 рангу, Закарпатська область

    ЗІНОВЄВУ
    Сергію Петровичу

    заступникові начальника виробничого перевантажувального комплексу № 3 з вантажної та комерційної діяльності державного підприємства “Ізмаїльський морський торговельний порт”, Одеська область

    КАЛІМБЕТУ
    Ігорю Борисовичу

    друкарю плоского друку 5 розряду офсетного цеху № 1 державного підприємства Київська офсетна фабрика

    КУЛИКУ
    Юрію Юрійовичу

    старшому оперуповноваженому Управління СБУ в Херсонській області, старшому лейтенантові

    КУРИЛУ
    Олександру Володимировичу

    начальникові відділу утримання та експлуатації житлового фонду управління житлової політики та розвитку житлового господарства Мінжитлокомунгоспу

    ПАНДАРОВУ
    Олексію Михайловичу

    техніку — начальникові цеху спеціальних робіт об’єднаної ремонтно-технічної майстерні Одеського прикордонного загону Південного регіонального управління Держприкордон-служби, прапорщикові

    ПЛАЩЕНКУ
    Євгену Миколайовичу

    головному фахівцеві архітектурно-планувального відділу державного підприємства “Проектний інститут “Укрметротунельпроект” Мінрегіонбуду

    РЯБОШАПЦІ
    Руслану Георгійовичу

    директорові департаменту законодавства про правосуддя, правоохоронної діяльності та антикорупційної політики Мін’юсту,

    Київська область

    СОКРУТУ
    Богдану Володимировичу

    помічникові начальника управління Головного управління СБУ, майорові, м. Київ

    ШИКШІ
    Олегу Миколайовичу

    командирові дивізіону кораблів морської охорони Ізмаїльського загону морської охорони Південного регіонального управління Держприкордонслужби, Одеська область

    ФЕДЕЧКУ
    Роману Володимировичу

    гірникові очисного забою шахти “Червоноградська” державного підприємства “Львіввугілля”

    ЧЕРНОВУ
    Олександру Миколайовичу

    виконавцеві робіт будівельно-монтажного поїзда № 387 Південної залізниці, Харківська область

     

    За наукові досягнення

    БУКАТОВУ
    Антону Олексійовичу

    науковому співробітникові відділу морських енвайроментальних і інформаційних технологій Морського гідрофізичного інституту Національної академії наук, кандидатові фізико-математичних наук, м. Севастополь

    БУКЕТОВУ
    Андрію Вікторовичу

    професорові кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя, докторові технічних наук

    БУЛИКУ
    Роману Євгеновичу

    доцентові кафедри медичної біології, генетики та гістології Буковинського державного медичного університету, кандидатові медичних наук, Чернівецька область

    ВАСИЛИШИНУ
    Володимиру Івановичу

    доцентові кафедри авіаційних радіотехнічних систем навігації і посадки факультету наземного забезпечення бойових дій авіації Харківського  університету   Повітряних  Сил

    імені Івана Кожедуба, кандидатові технічних наук, підполковникові

    КОВАЛЬЧУКУ
    Михайлу Анатолійовичу

    науковому співробітникові Інституту української археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського Національної академії наук, кандидатові історичних наук

    КОВАЛЬЦЮ
    Івану Васильовичу

    старшому науковому співробітникові, докторантові Інституту проблем математичних машин і систем Національної академії наук, кандидатові фізико-математичних наук

    КОРЧАК
    Олені Сергіївні

    асистентові кафедри машини та технології обробки металів тиском Донбаської державної машинобудівної академії, кандидатові технічних наук, Донецька область

    ПРИДЮКУ
    Миколі Павловичу

    науковому співробітникові Інституту ботаніки імені М. Г. Холодного Національної академії наук, кандидатові біологічних наук

    ПИЛИПЕНКУ
    Андрію Юрійовичу

    провідному науковому співробітникові Інституту математики Національної академії наук, докторові фізико-математичних наук

    УВАЄВІЙ
    Олені Іванівні

    доцентові кафедри екології і природокористування Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидатові біологічних наук

     

     

     

    ФІЛІПЦОВІЙ
    Ользі Володимирівні

    старшому науковому співробітникові кафедри біології, фізіології та анатомії людини Національного фармацевтичного університету, докторантові кафедри генетики і цитології Харківського національного університету імені В. Н. Карабіна, кандидатові біологічних наук

    ХАРЧИШИНУ
    Віктору Миколайовичу

    асистентові кафедри екології та біотехнології Білоцерківського національного аграрного університету, кандидатові сільсько-господарських наук, Київська область

    За творчі досягнення

    АКУЛЕНКО
    Аліні Анатоліївні

    ведучій програм головної редакції освітньо-виховних програм дирекції програмування, суспільно-економічних та освітньо-художніх програм Національної радіокомпанії, кандидатові філологічних наук

    БЕСПАЛОВІЙ-ПРИМАК
    Ірині Володимирівні

    солістці Київського академічного театру оперети

    КИЯНИЦІ
    Віталію Леонідовичу

    студентові 2 курсу наукового комплексу “Київське державне вище музичне училище імені Р. М. Глієра”

    КУТЕПОВУ
    Сергію Васильовичу

    студентові 3 курсу відділу народних інструментів Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка

    ЛЯХОВИЧУ
    Артему Володимировичу

    викладачеві наукового комплексу “Київське державне вище музичне училище імені
    Р. М. Глієра”

    ЯРОВІЙ
    Камілі Тимурівні

    студентці 2 курсу факультету української філології та журналістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

    За спортивні досягнення

    ГЛАЗКОВУ
    Вячеславу Валерійовичу

    викладачеві кафедри спеціальної та
    фізичної підготовки Луганського
    державного університету внутрішніх
    справ імені Е. О. Дідоренка, переможцеві міжнародних турнірів, срібному призерові чемпіонату світу, ліцензіату Олімпійських ігор у Пекіні з боксу, заслуженому майстрові спорту міжнародного класу з боксу, старшому лейтенантові міліції


     

     

     

     

     

     

    ДІКІДЖИ
    Катерині Юріївні

    вихованці спортивної дитячої юнацької школи олімпійського резерву, дворазовій чемпіонці Європи серед юніорів, призерці перших Чорноморських ігор, майстрові спорту України, м. Рівне

    ЗГОБІ
    Дарії Ярославівні

    учениці Івано-Франківської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 1, призерці Кубка світу, чемпіонатів Європи та Всесвітньої літньої універсіади із спортивної гімнастики, заслуженому майстрові спорту, майстрові спорту України міжнародного класу

    ЗОЛОТУХІНІЙ
    Наталії Олегівні

    бронзовій призерці чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді, майстрові спорту України міжнародного класу, Черкаська область

    ІВАНОВУ
    Артему Володимировичу

    спортсменові-інструкторові штатної збірної команди України з важкої атлетики, чемпіонові світу серед юніорів з важкої атлетики, Автономна Республіка Крим

    ОСТАПЧУК
    Юлії Анатоліївні

    спортсменові-інструкторові штатної збірної команди України, чемпіонці Європи та світу з вільної боротьби серед юніорок, Львівська область

    СНІГУР
    Євгенії Валеріївні

    студентці 5 курсу економічного факультету Білоцерківського державного аграрного університету, чемпіонці Європи та світу, майстрові спорту міжнародного класу, Київська область

    За особисту мужність

    ВІННІЦЬКОМУ
    Олександру Петровичу

    начальникові групи піротехнічних та спеціальних водолазних робіт другого аварійно-рятувального загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС, майорові, Запорізька область

    ВІТРОВЧАКУ
    Василю Григоровичу

    начальникові прикордонної застави “Дякове” прикордонної комендатури “Свердловськ” Луганського прикордонного загону
    Східного регіонального управління Держприкордонслужби, старшому лейтенантові

    ГВОЗДИКУ
    Олександру Вікторовичу

    начальникові караулу 14-ї самостійної державної пожежної частини Подільського районного управління з питань надзвичайних ситуацій Головного управління МНС у м. Києві, старшому лейтенантові

     

    ДЕМЧУКУ
    Сергію Олександровичу

    начальникові аварійно-рятувальної частини спеціального призначення Головного управління МНС у Хмельницькій області, майорові

    ЛЮТОМУ
    Євгену Олександровичу

    пожежному 19-ої самостійної державної пожежної частини Бердянського міського управління Головного управління МНС у Запорізькій області, молодшому сержантові

    ОЛІЙНИКУ
    Віталію Вікторовичу

    міліціонерові роти міліції особливого призначення “Беркут” управління МВС у Вінницькій області, сержантові

    ЧЕРЕВКУ
    Сергію Олександровичу

    пожежному другої підпорядкованої державної пожежної частини Головного управління МНС у Полтавській області, сержантові

    ШИЛАНУ
    Віктору Вікторовичу

    учневі загальноосвітньої школи IIII ступеня с. Устя Корецького району Рівненської області

    За внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху

    ЗАПОРОЖАНУ
    Андрію Вікторовичу

    віце-президентові Асоціації правозахисних організаторів студентів України, Вінницька область

    ІЛЯШУ
    Ярославу Еміліановичу

    редакторові відділу ТОВ “Українська видавнича Спілка” імені Ю. Липи, голові Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молодіжний націоналістичний конгрес”, м. Київ

    КОРНАТУ
    Андрію Володимировичу

    начальникові управління у справах сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації

    КОРНІЙЧУКУ
    Олександру Васильовичу

    першому заступникові Острозького міського голови, заступникові голови Рівненської обласної громадської організації “Молоді державні службовці України”

    МЕЛЬНИКУ
    Роману Олександровичу

    директорові комунального підприємства “Вінницький обласний молодіжний центр праці”, голові Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молодіжний центр працевлаштування”

    ПРИХОДЬКО
    Олені Віталіївні

    учениці гімназії № 47, голові Харківської обласної ради старшокласників, заступникові голови правління Харківської обласної молодіжної організації “Спілка активної молоді”

     

    САВЧЕНКО
    Ользі Ігорівні

    голові секретаріату Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Соціальний вектор”, м. Київ

    ХМЕЛЬНИКОВУ
    Артему Олександровичу

    голові Дніпропетровської молодіжної ради при міському голові, члену виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради

    ШКУТЬКО
    Ганні Геннадіївні

    голові Луганської обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Спілка молодих державних службовців”, головному спеціалістові управління у справах молоді та спорту Луганської облдержадміністрації

    Прем’єр-міністр України                              Ю. ТИМОШЕНКО

     

     

     

     

    Інд.28