• In English
 • Звільнення заручників, затримання озброєних злочинців - на Київщині тривають командно-штабні навчання підрозділів МВС
  Національна поліція України, опубліковано 12 грудня 2018 року о 18:33

  У четвертий день навчань всіх структурних підрозділів МВС правоохоронці відпрацювали спільні дії під час звільнення заручників, затримання озброєних злочинців, залучення до огляду місця події кінологів та вибухотехників, гасіння пожежі та вивіз поранених. Зокрема, відпрацьовувалось оперативне прийняття рішень у різних ситуаціях, координація сил та засобів, а також контроль за виконанням поставлених завдань керівниками штабів – начальниками обласних підрозділів поліції.

  За словами першого заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового, наразі відпрацьована чітка взаємодія цілого структурного відомства МВС. Зокрема, правоохоронці відпрацювали алгоритм послідовних дій в різних ситуаціях та підстави прийняття рішення керівниками штабів.  

  «Злагоджена робота, яку ви показали під час командно-штабних навчань, повинна бути і на місцях, в областях. Це та мета, яку ми перед собою ставимо», - зазначив Сергій  Яровий. 

  Він наголосив, що основне завдання правоохоронних відомств – це належна професійна підготовка особового складу, в тому числі, і керівників, які безпосередньо відповідають за безпеку своїх підлеглих. 

  Голова Нацполіції  Сергій Князєв наголосив, що командно-штабні навчання – це підсумок всіх тих навчань, які проводилися поліцейським відомством протягом поточного року. Він підкреслив, що у наступному році такі навчання мають пройти у кожному територіальному підрозділі. 

  «Наше завдання розібрати ті проблеми, з якими ми стикалися протягом року у службовій діяльності по забезпеченню публічної безпеки та порядку. І це стосується не лише виконання поставлених завдань особовим складом, а й прийняття обґрунтованих рішень керівним складом територіальних підрозділів поліції в конкретній оперативній обстановці», - зазначив Сергій Князєв. 

  У рамках тренувань правоохоронці відпрацювали спільні дії під час звільнення заручників, гасіння пожежі, вивіз поранених. Крім того, вибухотехніки та кінологи за наданими ввідними обстежували місця подій  та спільно із колегами з інших відомств здійснювали заходи із забезпечення безпеки громадян. Контроль та координацію поставлених завдань здійснювали керівники штабів.