Завдяки травневим земельним торгам до сільських рад Кіровоградщини щорічно надходитиме 893 тис. грн

Упродовж травня 2018 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Відповідні торги було проведено в Головному управлінні Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Земельні ділянки розташовані на території Новоукраїнського, Бобринецького, Олександрійського, Компаніївського, Голованівського та Вільшанського районів Кіровоградської області. Їх загальна площа становить 137,2 гектара. Використовуватися наділи будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельні ділянки в адміністративних межах Рівнянської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області площею 5,7147 га, де стартова ціна піднялася до 204,88% від нормативної грошової оцінки та становить 57,008 тис. грн, та площею 5,2269 га, де стартова ціна піднялася до 162,62% від нормативної грошової оцінки та становить 63,007 тис. гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у травні 2018 року, до бюджетів сільських рад Кіровоградщини щорічно надходитиме 893 тис. гривень.

Довідково

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.