• In English
 • Завдяки проведеним у листопаді земельним аукціонам місцеві ради Тернопільщини отримають майже 2 млн гривень

  У листопаді цього року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області проведено 10 земельних торгів у формі аукціону. Ділянки розташовані у Борщівському, Бучацькому, Гусятинському, Козівському, Підгаєцькому та Шумському районах Тернопільщини.

  У ході торгів продано права оренди на 41 наділ сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів. Загальна площа земель склала 434,83 гектара.

  За результатами торгів розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 392,86 тис. грн до 1,87 млн гривень. Зазначені кошти  орендарі будуть сплачувати впродовж семи років до бюджетів місцевих рад Тернопільської області.

  Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Денисівської сільської ради Козівського району Тернопільської області площею 8,06 га, де стартова ціна піднялася до 184,96% від нормативної грошової оцінки і становить 73,11 тис. грн, та на ділянку, розташовану на території Малолуцької сільської ради Гусятинського району площею 29,01 га, де стартова ціна піднялася до 111,2% від нормативної грошової оцінки та становить 570,46 тис. гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».