• In English
 • Завдяки Новому освітньому простору у Путрівському НВК на 30% скоротилися прогули

  У Путрівському НВК Васильківського району Київської області, який став першим пілотним проектом Нового освітнього простору (НОП) у 2016 році, на 30% скоротилися прогули школярів завдяки впровадженню принципів НОП. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  «Саме зі школи у селі Путрівка Київської області у 2016 році розпочався проект Новий освітній простір. Дивлячись на цей заклад, не скажеш, що це сільська школа. Проте це так. З того самого часу #НОП у Путрівці не завершується, а лише набирає нових обертів. Яскраві класи, коридори, сучасне обладнання, новий інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами і багато всього іншого. Всі ці зміни суттєво вплинули на успішність учнів. На 30% скоротилися прогули. Путрівський НВК став №1 в області та №24 по Україні в рейтингу кращих шкіл за результатами ЗНО у 2017 році»,  –  наголосив він.

  Так, середній рейтинговий бал ЗНО учнів Путрівського НВК склав 180,5 балів із 200. «Це свідчить, що те, чого ми прагнули у реалізації нашого проекту, дійсно працює – успішність учнів зростає, і це неможливо заперечувати, адже вони навчаються в оновленому яскравому просторі, який мотивує до знань. І їм більше не хочеться прогулювати уроки та придумувати сотні причин вранці, щоб туди не піти»,  –  додав Лев Парцхаладзе.

  Нагадаємо, наразі вже понад 300 шкіл та дитячих садків по Україні активно впроваджують принципи Нового освітнього простору. Це означає, що близько 120 тисяч дітей навчаються та виховуються у зовсім нових умовах.

  Новий освітній простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України за 4 основними принципами: енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір, безбар‘єрність.

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей у Новій українській школі.

  Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України та органами місцевого самоврядування.