• In English
 • Затверджено грантову політику Фонду енергоефективності, – Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 01 лютого 2019 року о 11:59

  Затверджено грантову політику Фонду енергоефективності. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами засідання Координаційної ради донорів Фонду енергоефективності та Мультидонорського трастового фонду спеціально створеного ЄС і Урядом Німеччини для підтримки реформи енергоефективності в Україні.

  Засідання відбулося за участі представництва Євросоюзу, Уряду Німеччини, Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Світового банку, проектів GIZ та ПРООН в Україні і Наглядової ради Фонду енергоефективності.

  «Затвердження грантової політики – одне з ключових питань роботи Фонду енергоефективності. Спільно з усіма нашими міжнародними партнерами було визначено, що для перших 300 проектів рекомендований розмір гранту становитиме: для пакета А («легкий») – 40%, для пакета Б («комплексний») – 50%. А також додатково +20% для ОСББ, в яких мешкає більше 50% субсидіантів. Кошти на рахунки ОСББ, які впроваджуватимуть енергоефективні заходи, відповідно до програм Фонду та грантової угоди, надходитимуть у розрахунку 50/50 з Фонду енергоефективності і Мультидонорського трастового фонду», – зазначив Геннадій Зубко.

  Грант буде покривати видатки на енергоаудит, проектну документацію, матеріали, обладнання і вартість робіт у відсотках згідно з грантовою політикою.