• In English
 • Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Катар в Україні
  Міністерство оборони України, опубліковано 26 грудня 2017 року о 12:18

  Сьогодні, 26 грудня, у Києві заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Катар в Україні Джассім Бен Рашид Мубарак Аль-Каліфа.

  «Хотів би висловити подяку України за принципову позицію Держави Катар щодо підтримки територіальної цілісності нашої держави, за вашу національну позицію при голосуванні двох Резолюцій в Раді безпеки ООН щодо повної підтримки територіальної цілісності України та щодо збереження прав людини на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим, – зазначив генерал-лейтенант Анатолій Петренко.

  Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Катар в Україні Джассім Бен Рашид Мубарак Аль-Каліфа подякував за співпрацю та висловив зацікавлення у подальшому розвитку двостороннього партнерства.

  «Відносини між нашими країнами динамічно розвиваються, є потенціал для нарощування співпраці, особливо, в оборонній сфері», – підкреслив пан Джассім Бен Рашид Мубарак Аль-Каліфа.

  На завершення зустрічі генерал-лейтенант Анатолій Петренко подарував пам’ятний сувенір на згадку у зв’язку із завершенням дипломатичної місії Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Катар в Україні Джассім Бен Рашид Мубарак Аль-Каліфа.